Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Targi Agro Show 2022 wystartowały [RELACJA]

Natalia Marciniak-Musiał
Kategoria: Wiadomości
Targi Agro Show 2022 wystartowały [RELACJA]
Wiadomości Targi
Data publikacji 23.09.2022r.

Pierwszy dzień największych targów rolniczych w Polsce - AGRO SHOW 2022 - za nami. W piątek dużo się działo, a plan wydarzenia na kolejne jest bardzo bogaty. W takim miejscu nie mogło zabraknąć Tygodnika Poradnika Rolniczego. Szukajcie nas w sektorze B na stoisku nr 377!

Agro Show 2022 to 120 hektarów, 650 wystawców, firmy krajowe i dealerzy producentów zagranicznych z branży agro w jednym miejscu dla każdego kto kocha rolnictwo i jest z nim związany.

Targi Agro Show to jedna z najciekawszych imprez branżowych w Polsce, podczas, której masz możliwość obejrzeć nowoczesne maszyny rolnicze, zapoznać się z najnowszą ofertą firm obsługujących sektor rolniczy. To także okazja do spotkań biznesowych, ale również świetnej zabawy.

r e k l a m a

Co się będzie działo w piątek (23.09) na stosiku nr 377?  

W każdy z zaplanowanych trzech dni targowych zapraszamy do odwiedzin stanowiska Tygodnika Poradnika Rolniczego i całej redakcji PWR. 

Na Agro Show każdy znajdzie coś dla siebie
. To nie tylko prezentacje maszyn na pasie głównym czy polach pokazowych.
Atrakcji będzie sporo, o co także zadbaliśmy na naszym stanowisku 377 B. 


r e k l a m a

Młodzież zachęcamy do udziału w grze
terenowej, a każdego z Was także do zabaw zręcznościowych z nagrodami. W planie są także pokazy grupy tanecznej, tradycyjną grochówkę od strażaków z OSP Kamionki. Słynnego już konkursu z wiadrami oczywiście nie zabraknie. Będą też konkursy dla osób obdarzonych… refleksem.

Dla Prenumeratorów przygotowaliśmy pyszną kawę, ciepły posiłek i wiele atrakcji. A tych, którzy nie mogą wziąć udziału w tym wielkim branżowym evencie – polecamy relację na stronach naszego portalu. 
Zachęcamy do obejrzenia materiałów filmowych przygotowanych przez Polskie Wydawnictwo Rolnicze, dowiecie się także więcej o serwisie Agroranking.

My już na stoisku! Czekamy na Was!

A poniżej krótka fotorelacja...  • Młodzi uczestnicy konkursu sensorycznego - rozpoznaj ziarna po dotyku. Rolnicza pasja i spora wiedza dotyczą także młodych ludzi

  • Tu sprawdzisz swój refleks!
  • Jak prawidłowo trzymać wiadra - krótki instruktarz jednego z prowadzących
  • A teraz... czas na konkurs z wiadrami!

  • Zapraszamy na nasze redakcyjne stanowisko

fot. Karol Pomeranek, Natalia Marciniak-Musiał

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a