Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Toyota roztrzaskana po czołowym zderzeniu z ciągnikiem New Holland [ZDJĘCIA]

Michał Czubak
Kategoria: Wiadomości
Toyota roztrzaskana po czołowym zderzeniu z ciągnikiem New Holland [ZDJĘCIA]
Wiadomości Wypadki
Data publikacji 22.09.2022r.

Nie ma zgodności co do przebiegu wydarzeń kolizji drogowej, do której doszło 21 września na trasie z Donatowa do Starego Gołębina (woj. wielkopolskie). Niezaprzeczalny fakt jest taki, że mała Toyota czołowo zderzyła się z ciągnikiem New Holland.

Kościan. Czołowe zderzenie Toyoty Yaris z New Hollandem

Do zderzenia pojazdów doszło 21 września około godziny 7.30 nad ranem na trasie z Donatowa do Starego Gołębina (woj. wielkopolskie). Gdy służby dotarły na miejsce zastano pojazdy po czołowym zderzeniu. Jedna osoba, kierująca samochodem osobowym z obrażeniami ciała zabrana została do szpitala. – Obrażenia kierującej kwalifikują zdarzenia drogowe, jako kolizję z udziałem pojazdów – mówi asp. Jarosław Lemański, oficer prasowy KPP Kościan.

r e k l a m a

Nikt nie chce przyznać się do winy

Jak przekazał funkcjonariusz kościańskiej policji, w zdarzeniu tym nie ma zgodności co do jego przebiegu i żadna ze stron nie poczuwa się do odpowiedzialności za czołowe zderzenia pojazdów. W związku z tym policjanci z wydziału wykroczeń prowadzą tę sprawę dalej. Na miejscu policja nie ukarała żadnego z uczestników zdarzenia.

Kierująca samochodem osobowym utrzymuje, że to kierowca ciągnika rolniczego przekroczył oś jezdni i uderzył w jej samochód. Traktorzysta mówi, że to 21-latka w Toyocie straciła panowanie nad autem i zjechała na pas ruchu, na którym znajdował się prowadzony przez niego New Holland.

Michał Czubak
Fot. KPP Kościan

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a