Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Skorzystaj

r e k l a m a

Partner serwisu

TRAGEDIA w Niebylcu na Podkarpaciu. Koń zabił rolnika

Krzysztof Janisławski
Kategoria: Wiadomości
TRAGEDIA w Niebylcu na Podkarpaciu. Koń zabił rolnika
Wiadomości wypadki
Data publikacji 18.01.2022r.

66-letni mężczyzna zginął w sobotę poturbowany przez konia.  Informację o nieszczęśliwym wypadku podała dziś komenda policji w Strzyżowie na Podkarpaciu. Jakie były okoliczności śmierci rolnika z Niebylca?

Rolnik poszedł do stajni oporządzić konia

- Policjanci interweniowali w jednym z gospodarstw w Niebylcu w sobotę po godz. 18 – informuje inspektor Mirosław Wośko, oficer prasowy KPP w Strzyżowie. – Na miejscu zastali ratowników medycznych, którzy udzielali pomocy rannemu mężczyźnie.

r e k l a m a

Z ustaleń policjantów wynika, że hodowca wyszedł z domu i poszedł do stajni, aby oporządzić konia. Kiedy po dłuższym czasie nie wracał, zaniepokojona córka poszła zobaczyć, co dzieje się z ojcem.

Hodowca trafił do szpitala. Tam zmarł

r e k l a m a

Kobieta odnalazła ojca leżącego w stajni. Rodzina przeniosła rannego mężczyznę i wezwała pogotowie ratunkowe. Po zaopatrzeniu medycznym, 66-letni mężczyzna został przetransportowany do szpitala, gdzie niestety zmarł.

- Policjanci pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu zdarzenia, zabezpieczyli ślady oraz wykonali oględziny. Dokładną przyczynę śmierci mężczyzny wyjaśni sekcja zwłok – informuje inspektor Wośko.

Krzysztof Janisławski
Fot. Pixabay/ilustracyjne

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a