Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Tragiczna seria na Podkarpaciu. 29- i 61-latek ZGINĘLI pod ciągnikami

Michał Czubak
Kategoria: Wiadomości
Tragiczna seria na Podkarpaciu. 29- i 61-latek ZGINĘLI pod ciągnikami
Wiadomości Wiadomości
Data publikacji 13.09.2021r.

Fatalny wypadek w Dylągówce (woj. podkarpackie). Ursus przygniótł 29-letniego mężczyznę. Traktorzysty niestety nie udało się uratować. To już kolejny wypadek na Podkarpaciu, w którym ginie traktorzysta.

Podkarpacie. 29-letni traktorzysta zginął podczas prac leśnych

W minioną sobotę 11 września w Dylągówce (woj. podkarpackie) doszło do tragicznego wypadku. Zginał młody mężczyzna. To traktorzysta, którego śmiertelne przygniótł Ursus. Mężczyzna zginął podczas prac leśnych.

r e k l a m a

Jak doszło do śmierci 29-letniego traktorzysty?

Jak informuje podkarpacka policja, ze wstępnych ustaleń wynika, że 29-latek, używając ciągnika rolniczego wyciągał gałęzie z lasu. – Wtedy ciągnik przewrócił się, przygniatając kierującego. Mężczyzny nie udało się uratować – podała policja.

Ciało 29-latka zabezpieczono do badań sekcyjnych.

Wypadek ciągnika w lesie w pow. brzozowskim

To kolejny wypadek na Podkarpaciu z udziałem ciągnika, bowiem policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło w lesie w okolicach Wesołej w powiecie brzozowskim. W wyniku doznanych obrażeń zmarł 61-letni mężczyzna, który kierował ciągnikiem rolniczym.
Policjanci z Brzozowa zostali powiadomieni o wypadku w piątek.

- Z wstępnych ustaleń wynika, że ciągnik rolniczy z przyczepą, na której znajdowało się drewno, zjeżdżał ze wzniesienia. W pewnym momencie przyczepka uderzyła w ciągnik, który się przewrócił. Kierujący nim 61-letni mężczyzna spadł z niego pod przyczepkę – informuje Monika Dereń, oficer prasowa KPP w Brzozowie. Niestety, mimo reanimacji życia mężczyzny nie udało się uratować.

r e k l a m a


Szamotuły. 64-letni rolnik zginął, gdy ciągnik stoczył się do rowu

Wypadek miał miejsce w sobotę 4 września około godziny 17.30 we wsi Kąsinowo (woj. wielkopolskie). Do wypadku doszło podczas prac polowych. Ciągnik rolniczy, którym poruszał się 64-latek z Szamotuł z nieustalonych przyczyn wpadł do rowu i się przewrócił. Mężczyzna był uwięziony w kabinie ciągnika. Nie dawał oznak życia. Rolnika, pomimo wysiłku służb ratowniczych, nie udało się uratować.

Michał Czubak, Krzysztof Janisławski
Fot. KPP Brzozów

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a