Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Turniej piłkarski dla dzieci ze szkół wiejskich – PROCAM Cup 2017

Paweł Mikos
Kategoria: Wiadomości
Turniej piłkarski dla dzieci ze szkół wiejskich – PROCAM Cup 2017
Wiadomości
Data publikacji 08.05.2017r.

30 drużyn z całej Polski weźmie udział w I edycji turnieju piłkarskiego „PROCAM Cup 2017”. W zawodach piłkarskich mają rywalizować amatorskie lub szkolne drużyny piłkarskie z terenów wiejskich, w których grają piłkarze z rocznika 2006 lub młodsi.

Od rozgrywek regionalnych do finału we Wronkach

r e k l a m a

- Wiemy dobrze, że największą radość dają nam proste rzeczy takie jak chociażby sukcesy dzieci w sportowych zmaganiach. Młodzież i dzieci uczestnicząc w tego typu przedsięwzięciach zawsze wykazują stuprocentowe zaangażowanie i walkę o jak najlepszy wynik do samego końca – powiedział Michał Ciszak, prezes PROCAM, firmy która ogranizuje turniej.

Organizatorzy turnieju najpierw chcą, aby drużyny zmierzyły się ze sobą w etapie regionalnym. W każdym z pięciu turniejów elimnaycjnych ma wciąć udział 6 zespołów. Turnieje eliminacyjne odbędą się:

  • 18 maja w Ciechocinku (woj. kujawsko-pomorskie),
  • 23 maja w Sułowie (woj. dolnośląskie),
  • 25 maja w Starych Oborzyskach (woj. wielkopolskie),
  • 30 maja w Niedrzwicy Dużej (woj. lubelskie)
  • 1 czerwca w Zambrowie (woj. podlaskie).

Mistrzowie poszczególnych turniejów regionalnych i najlepszy zespół z 2 miejsca wezmą udział w turnieju finałowym, który rozegrany zostanie 18 czerwca na stadionie we Wronkach.

W nagrodę wejście na mecz polskiej reprezentacji i do Centrum Nauki Kopernik

Firma PROCAM, organizator turnieju zapewnia, że na piłkarzy ze zwycięskiej drużyny czeka niezwykła nagroda – zaproszenia na mecz z udziałem piłkarskiej Reprezentacji Polski. Drużyna, która zajmie 2 miejsce otrzyma m.in. 15 piłek, a trzeci zespół  – 10 piłek.

Co ważne, każda z drużyn zostanie wyposażona w sprzęt sportowy ufundowany przez organizatora turnieju, a członkowie drużyny otrzymają nagrody za udział w rywalizacji.

Z kolei ucznioiwe z klasy ze szkół biorących udział w turnieju, które wykonają najciekawsze prace na temat „Praca rolnika – najcenniejsza praca na Ziemi” otrzymają od firmy BASF, która jest partnerem turnieju, bilety do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie wraz z udziałem w lekcji chemii.

Dodatkowe atrakcje podczas każdego meczu

r e k l a m a

Poza potyczkami na boiskach, uczniowie biorący udział w turniejach eliminacyjnych będą mogli uczestniczyć w zajęciach naukowo-edukacyjne w zakresie ekologii i rolnictwa, które poprowadzą specjaliści z firmy „Mały Inżynier”. Ma to zachęcić młodzież do wysiłku nie tylko sportowego, ale również intelektualnego oraz promować postawę far play wśród młodzieży.

Regulamin turnieju oraz wszelkie informacje znajdą się na stronie turnieju www.procamcup.pl .

Widziałeś już nasze video "W nowym TPR: gdzie jest cukier?"?

Turnieje regionalne rozpoczną się w maju

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a