Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Skorzystaj

r e k l a m a

Partner serwisu

W nowym TPR: Czy śmierć małego Antosia to wynik zaniedbań na fermie drobiu?

Kamila Szałaj
Kategoria: Wiadomości
W nowym TPR: Czy śmierć małego Antosia to wynik zaniedbań na fermie drobiu?
Wiadomości
Data publikacji 27.12.2021r.

W najnowszym, podwójnym numerze (1-2/2022) Tygodnika Poradnika Rolniczego przeczytacie m.in. o małym Antosiu, na którego śmierć być może sprowadzili sąsiedzi. Piszemy także o psach, szkolonych do wykrywania ASF i o tym, dlaczego weterynaria nie chce korzystać z tej metody. Poruszamy także temat bardzo małego wsparcia z Funduszu Promocji Mleka dla Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich.

Czy śmierć małego Antosia to wynik zaniedbań na fermie drobiu?

W numerze 1-2/2022 „Tygodnika Poradnika Rolniczego” przeczytasz o tragedii rodziców z miejscowości Skłody Przyrusy. W lipcu nagle zachorował i zmarł ich ukochany syn Antoś. Wkrótce po nim zachorowała młodsza córka Amelka, którą udało się uratować, ale wymaga hospitalizacji.

r e k l a m a

Według wyników badań przyczyną nieszczęść może być bakteria Escherichia coli 0157:H7. Państwo R. chcą ustalić, skąd się wzięła, aby nie dopuścić do kolejnych tragedii.

O czym jeszcze przeczytasz w nowym Tygodniku?

r e k l a m a

W numerze 1-2/2022 „Tygodnika Poradnika Rolniczego” znajdziecie wiele ciekawych artykułów i porad, m.in.:

  • Dlaczego warto zbadać azot z mineralizacji?
  • O rolnikach, którzy po pożarze chlewni postawili na lochy
  • Opinię eksperta o przyszłości polskiego mleka
  • O siewniku pneumatycznym Aerosem w nowej, nietypowej odsłonie 
  • Minister Puda nie pomógł pogorzelcom ze Spomleku! Czy bank pomoże?

Zamów bezpłatny numer Tygodnika Poradnika Rolniczego prosto do domu

Jeśli jeszcze nie znasz "Tygodnika Poradnika Rolniczego", to możesz go poznać za darmo. Wystarczy, że zamówisz bezpłatny egzemplarz próbny z dostawą prosto do domu. Co ważne – nie zapłacisz ani za Tygodnik, ani za dostawę, Po prostu chcemy, żebyś przekonał się jak bardzo TPR może pomóc Ci w gospodarstwie.

Żeby poznać za darmo "Tygodnik Poradnik Rolniczy" wystarczy wypełnić poniższy formularz. Na podany przez Ciebie adres wyślemy jeden numer naszego tygodnika.

Wideo - W nowym TPR: Czy śmierć małego Antosia to wynik zaniedbań na fermie drobiu?

Idź do wideo


Z oferty bezpłatnego egzemplarza można skorzystać raz na 12 miesięcy.

Administratorem Twoich danych jest Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o (PWR), ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Dane z formularza nie podlegają automatycznym decyzjom. Cele przetwarzania:(1)realizacja zamówienia, (2)marketing bezpośredni (wysyłka pocztowa) i (3) przekaz treści marketingowych i handlowych zgodnie z udzielonymi zgodami; w tym z użyciem profilowania, (4)badania rynku i opinii w zakresie dostarczanych treści; (5)zabezpieczenie roszczeń. Podstawa przetwarzania: (1) umowa (RODO art. 6 ust.1 lit b), (2,3,4,5) nasz uzasadniony interes (RODO art. 6 ust.1 lit f), którym jest promowanie oferty PWR i naszych Partnerów oferujących produkty/usługi dla branży rolniczej, poznanie Twojej opinii o dostarczanych treściach i zabezpieczenie roszczeń; Twoja zgoda na komunikację marketingową na telefon, e-mail, sms/mms. Informacje będą dostosowane do Twoich zainteresowań w oparciu o dane na temat Twojej działalności podane nam teraz i/lub w przyszłych kontaktach. Czas przetwarzania: zależnie od celu: przez czas trwania usługi, do odwołania zgody, lub złożenia sprzeciwu. Odbiorcy danych: firmy wspierające nas w realizacji ww. celów: świadczące usługi hostingowe, pocztowe, telekomunikacyjne bądź finansowe oraz podmioty uprawnione na podstawie przepisów prawa. Twoje prawa: zależnie od celu przetwarzania danych masz prawo dostępu do danych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, wyrażenia sprzeciwu, przenoszenia, prawo wycofania w każdym czasie każdej ze zgód bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem, prawo żądania usunięcia danych. Stwierdzając niezgodne z prawem przetwarzanie danych możesz złożyć skargę do Prezesa UODO. Kontakt z PWR: tel. 61 869 06 30, kontakt z Inspektorem Ochrony Danych email: daneosobowe@pwr.agro.pl, więcej informacji o danych osobowych w Polityce Prywatności

Paweł Mikos

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a