Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

W nowym TPR: kto wykończy polskie rolnictwo?

Kamila Szałaj
Kategoria: Wiadomości
W nowym TPR: kto wykończy polskie rolnictwo?
Wiadomości Co w nowym numerze
Data publikacji 25.10.2021r.

W najnowszym 44. wydaniu Tygodnika Poradnika Rolniczego przeczytacie m.in. o tym, jaki sposób mają myśliwi na niepłacenie odszkodowań, kto wykończy polskie rolnictwo i jak uzyskać dobry plon buraka cukrowego na słabych ziemiach. Co jeszcze znajdziecie w nowym TPR?

Kto wykończy polskie rolnictwo?

Zdaniem euro posłanki i celebrytki Sylwii S. możliwość podwyższenia przez PE VAT-u na produkty niezdrowe i o dużym śladzie środowiskowym świadczy o tym, że mięso i mleko przejdzie do historii. Jak tak dalej pójdzie, to rolnictwo w Polsce upadnie, a szynkę będziemy zamawiać na Amazone.

Więcej na str. 3. 

r e k l a m a

O czym jeszcze przeczytasz w nowym Tygodniku?

W numerze 44/2021 „Tygodnika Poradnika Rolniczego”  znajdziecie wiele ciekawych artykułów i porad, m.in.:

  • W jaki sposób należy myśleć o polskim rolnictwie?
  • Jaki sposób mają myśliwi na niepłacenie odszkodowań?
  • Czy tureckie ciągniki zdobędą uznanie polskich rolników?
  • O bardzo trudnej sytuacji na rynku nawozów i koniecznej interwencji.
  • Jak uzyskać dobry plon buraka cukrowego na słabych ziemiach? 
  • Co z wyborami w Podlaskim Związku Hodowców Bydła i Producentów Mleka?
  • Aktualne ceny skupu, nawozów i usług rolniczych.

Zamów bezpłatny numer Tygodnika Poradnika Rolniczego prosto do domu

Jeśli jeszcze nie znasz "Tygodnika Poradnika Rolniczego", to możesz go poznać za darmo. Wystarczy, że zamówisz bezpłatny egzemplarz próbny z dostawą prosto do domu. Co ważne – nie zapłacisz ani za Tygodnik, ani za dostawę, Po prostu chcemy, żebyś przekonał się jak bardzo TPR może pomóc Ci w gospodarstwie.

Żeby poznać za darmo "Tygodnik Poradnik Rolniczy" wystarczy wypełnić poniższy formularz. Na podany przez Ciebie adres wyślemy jeden numer naszego tygodnika.

r e k l a m a


Z oferty bezpłatnego egzemplarza można skorzystać raz na 12 miesięcy.

Administratorem Twoich danych jest Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o (PWR), ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Dane z formularza nie podlegają automatycznym decyzjom. Cele przetwarzania:(1)realizacja zamówienia, (2)marketing bezpośredni (wysyłka pocztowa) i (3) przekaz treści marketingowych i handlowych zgodnie z udzielonymi zgodami; w tym z użyciem profilowania, (4)badania rynku i opinii w zakresie dostarczanych treści; (5)zabezpieczenie roszczeń. Podstawa przetwarzania: (1) umowa (RODO art. 6 ust.1 lit b), (2,3,4,5) nasz uzasadniony interes (RODO art. 6 ust.1 lit f), którym jest promowanie oferty PWR i naszych Partnerów oferujących produkty/usługi dla branży rolniczej, poznanie Twojej opinii o dostarczanych treściach i zabezpieczenie roszczeń; Twoja zgoda na komunikację marketingową na telefon, e-mail, sms/mms. Informacje będą dostosowane do Twoich zainteresowań w oparciu o dane na temat Twojej działalności podane nam teraz i/lub w przyszłych kontaktach. Czas przetwarzania: zależnie od celu: przez czas trwania usługi, do odwołania zgody, lub złożenia sprzeciwu. Odbiorcy danych: firmy wspierające nas w realizacji ww. celów: świadczące usługi hostingowe, pocztowe, telekomunikacyjne bądź finansowe oraz podmioty uprawnione na podstawie przepisów prawa. Twoje prawa: zależnie od celu przetwarzania danych masz prawo dostępu do danych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, wyrażenia sprzeciwu, przenoszenia, prawo wycofania w każdym czasie każdej ze zgód bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem, prawo żądania usunięcia danych. Stwierdzając niezgodne z prawem przetwarzanie danych możesz złożyć skargę do Prezesa UODO. Kontakt z PWR: tel. 61 869 06 30, kontakt z Inspektorem Ochrony Danych email: daneosobowe@pwr.agro.pl, więcej informacji o danych osobowych w Polityce Prywatności

Paweł Mikos

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a