Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

W nowym TPR: kury i kulturystyka Turborolnika

W nowym TPR: kury i kulturystyka Turborolnika
Wiadomości
Data publikacji 11.04.2022r.

W najnowszym numerze (16/2022) Tygodnika Poradnika Rolniczego przeczytacie m.in. o o rolniku i kulturyście, któremu jaja znosi 350 kur. Wyjaśniamy również, dlaczego warto postawić na uprawę roślin strączkowych. Sprawdzamy też, jak rolnikowi z łódzkiego udało się wysiać 60 hektarów zbóż w trzy dni.

Kury i kulturystyka Turborolnika

W numerze 16/2022 „Tygodnika Poradnika Rolniczego”  piszemy o Tomaszu Symonowiczu, znanym w mediach społecznościowych jako „Turborolnik Tomek”. Prowadzi on gospodarstwo rolne koło Olsztyna. Ma 15 ha i 350 kur. Co uprawia?

r e k l a m a

O czym jeszcze przeczytasz w nowym Tygodniku?

W numerze 16/2022 „Tygodnika Poradnika Rolniczego” znajdziecie wiele ciekawych artykułów i porad, m.in.:

  • sposób na tani nawóz i ciepło,
  • w jaki sposób rolnik z łódzkiego wysiał 60 hektarów zbóż w trzy dni,
  • jak najszybciej odchować i inseminować jałówkę,
  • dlaczego warto postawić na uprawę roślin strączkowych,
  • plamistość siatkowa groźna w gęstym jęczmieniu,
  • jak wygląda pszenica siana po kukurydzy,
  • ile czasu zajmuje zrobienie pisanki ze strusiego jaja.

Zamów bezpłatny numer Tygodnika Poradnika Rolniczego prosto do domu

Jeśli jeszcze nie znasz "Tygodnika Poradnika Rolniczego", to możesz go poznać za darmo. Wystarczy, że zamówisz bezpłatny egzemplarz próbny z dostawą prosto do domu. Co ważne – nie zapłacisz ani za Tygodnik, ani za dostawę, Po prostu chcemy, żebyś przekonał się jak bardzo TPR może pomóc Ci w gospodarstwie.

Żeby poznać za darmo "Tygodnik Poradnik Rolniczy" wystarczy wypełnić poniższy formularz. Na podany przez Ciebie adres wyślemy jeden numer naszego tygodnika.

r e k l a m a


Z oferty bezpłatnego egzemplarza można skorzystać raz na 12 miesięcy.

Administratorem Twoich danych jest Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o (PWR), ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Dane z formularza nie podlegają automatycznym decyzjom. Cele przetwarzania:(1)realizacja zamówienia, (2)marketing bezpośredni (wysyłka pocztowa) i (3) przekaz treści marketingowych i handlowych zgodnie z udzielonymi zgodami; w tym z użyciem profilowania, (4)badania rynku i opinii w zakresie dostarczanych treści; (5)zabezpieczenie roszczeń. Podstawa przetwarzania: (1) umowa (RODO art. 6 ust.1 lit b), (2,3,4,5) nasz uzasadniony interes (RODO art. 6 ust.1 lit f), którym jest promowanie oferty PWR i naszych Partnerów oferujących produkty/usługi dla branży rolniczej, poznanie Twojej opinii o dostarczanych treściach i zabezpieczenie roszczeń; Twoja zgoda na komunikację marketingową na telefon, e-mail, sms/mms. Informacje będą dostosowane do Twoich zainteresowań w oparciu o dane na temat Twojej działalności podane nam teraz i/lub w przyszłych kontaktach. Czas przetwarzania: zależnie od celu: przez czas trwania usługi, do odwołania zgody, lub złożenia sprzeciwu. Odbiorcy danych: firmy wspierające nas w realizacji ww. celów: świadczące usługi hostingowe, pocztowe, telekomunikacyjne bądź finansowe oraz podmioty uprawnione na podstawie przepisów prawa. Twoje prawa: zależnie od celu przetwarzania danych masz prawo dostępu do danych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, wyrażenia sprzeciwu, przenoszenia, prawo wycofania w każdym czasie każdej ze zgód bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem, prawo żądania usunięcia danych. Stwierdzając niezgodne z prawem przetwarzanie danych możesz złożyć skargę do Prezesa UODO. Kontakt z PWR: tel. 61 869 06 30, kontakt z Inspektorem Ochrony Danych email: daneosobowe@pwr.agro.pl, więcej informacji o danych osobowych w Polityce Prywatności

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a