Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

W nowym TPR: markety wytłumaczą drożyznę pazernością rolników

W nowym TPR: markety wytłumaczą drożyznę pazernością rolników
Wiadomości
Data publikacji 04.04.2022r.

W najnowszym numerze (15/2022) Tygodnika Poradnika Rolniczego przeczytacie m.in. o tym, że sieci handlowe chcą przerzucić odpowiedzialność za drożyznę na rolnika i na przetwórcę. Wyjaśniamy również, jak skutecznie i bezpiecznie odchwaścić kukurydzę. Sprawdzamy też, dlaczego rolnik z Żuław postawił na traktory bez elektroniki.

Markety wytłumaczą drożyznę pazernością rolników

W numerze 15/2022 „Tygodnika Poradnika Rolniczego”  piszemy o tym, że sieci handlowe wykorzystują okazję, aby przerzucić odpowiedzialność za drożyznę na dostawców żywności. Chcą wmówić konsumentom, że to rolnicy odpowiadają za wzrost cen i inflacji, a w domyśle, za nędzę mieszkających w miastach emerytów i ludzi mało zarabiających. 

r e k l a m a

O czym jeszcze przeczytasz w nowym Tygodniku?

W numerze 15/2022 „Tygodnika Poradnika Rolniczego” znajdziecie wiele ciekawych artykułów i porad, m.in.:

  • jak dbać o użytki zielone w ekologii?
  • jak skutecznie i bezpiecznie odchwaścić kukurydzę?
  • będzie brakować kukurydzy,
  • żywiec drożeje, pogłowie świń nie wzrośnie,
  • dlaczego rolnik z Żuław postawił na traktory bez elektroniki?
  • Zielony Ład zaorze także eksport,
  • mleko może stać się dobrem luksusowym,
  • sprawdzone przepisy na świąteczną ucztę.

Zamów bezpłatny numer Tygodnika Poradnika Rolniczego prosto do domu

Jeśli jeszcze nie znasz "Tygodnika Poradnika Rolniczego", to możesz go poznać za darmo. Wystarczy, że zamówisz bezpłatny egzemplarz próbny z dostawą prosto do domu. Co ważne – nie zapłacisz ani za Tygodnik, ani za dostawę, Po prostu chcemy, żebyś przekonał się jak bardzo TPR może pomóc Ci w gospodarstwie.

Żeby poznać za darmo "Tygodnik Poradnik Rolniczy" wystarczy wypełnić poniższy formularz. Na podany przez Ciebie adres wyślemy jeden numer naszego tygodnika.

r e k l a m a


Z oferty bezpłatnego egzemplarza można skorzystać raz na 12 miesięcy.

Administratorem Twoich danych jest Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o (PWR), ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Dane z formularza nie podlegają automatycznym decyzjom. Cele przetwarzania:(1)realizacja zamówienia, (2)marketing bezpośredni (wysyłka pocztowa) i (3) przekaz treści marketingowych i handlowych zgodnie z udzielonymi zgodami; w tym z użyciem profilowania, (4)badania rynku i opinii w zakresie dostarczanych treści; (5)zabezpieczenie roszczeń. Podstawa przetwarzania: (1) umowa (RODO art. 6 ust.1 lit b), (2,3,4,5) nasz uzasadniony interes (RODO art. 6 ust.1 lit f), którym jest promowanie oferty PWR i naszych Partnerów oferujących produkty/usługi dla branży rolniczej, poznanie Twojej opinii o dostarczanych treściach i zabezpieczenie roszczeń; Twoja zgoda na komunikację marketingową na telefon, e-mail, sms/mms. Informacje będą dostosowane do Twoich zainteresowań w oparciu o dane na temat Twojej działalności podane nam teraz i/lub w przyszłych kontaktach. Czas przetwarzania: zależnie od celu: przez czas trwania usługi, do odwołania zgody, lub złożenia sprzeciwu. Odbiorcy danych: firmy wspierające nas w realizacji ww. celów: świadczące usługi hostingowe, pocztowe, telekomunikacyjne bądź finansowe oraz podmioty uprawnione na podstawie przepisów prawa. Twoje prawa: zależnie od celu przetwarzania danych masz prawo dostępu do danych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, wyrażenia sprzeciwu, przenoszenia, prawo wycofania w każdym czasie każdej ze zgód bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem, prawo żądania usunięcia danych. Stwierdzając niezgodne z prawem przetwarzanie danych możesz złożyć skargę do Prezesa UODO. Kontakt z PWR: tel. 61 869 06 30, kontakt z Inspektorem Ochrony Danych email: daneosobowe@pwr.agro.pl, więcej informacji o danych osobowych w Polityce Prywatności

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a