Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

W nowym TPR o rolniku, który zamiast otrzymać odszkodowanie, trafi za kraty

Paweł Mikos
Kategoria: Wiadomości
W nowym TPR o rolniku, który zamiast otrzymać odszkodowanie, trafi za kraty
Wiadomości
Data publikacji 13.12.2021r.

W najnowszym, podwójnym numerze (51-52/2021) Tygodnika Poradnika Rolniczego przeczytacie m.in. o rolniku, który zamiast odszkodowania za wybite świnie, ma trafić na Święta za kraty, ponieważ Inspekcja Weterynaryjna nałożyła na niego karę. Opisaliśmy także nową maszynę rolniczą, która może obsłużyć wiele narzędzi, w tym 20-rzędowy heder do zbioru kukurydzy.

Rolnik trafi na więzienia na Święta

W numerze 51-52/2021 „Tygodnika Poradnika Rolniczego” przeczytasz o rolniku spod Lublina, w którego gospodarstwie pojawił się wirus ASF. Z zalecenia Inspekcji Weterynarii zostało wybitych ok. 300 świń.

Pan Krzysztof wystąpił o odszkodowanie, jednak go nie otrzymał. Za to została nałożona na niego kara. Teraz z tego powodu ma trafić do więzienia!

r e k l a m a

O czym jeszcze przeczytasz w nowym Tygodniku?

W numerze 51/2021 „Tygodnika Poradnika Rolniczego” znajdziecie wiele ciekawych artykułów i porad, m.in.:

  • O nowej maszynie rolniczej NeXaT, która może zastąpić pracę ciągników, maszyn i kombajnów;
  • Ekoschematy - co się opłaci?
  • Jakie są granice plonowania?
  • Dla rolników ROTR Rypin zmienił się w ŁOTR. Dlaczego?
  • Przepisy na egzotyczne świąteczne dania
  • Kącik Samotnych Serc

Zamów bezpłatny numer Tygodnika Poradnika Rolniczego prosto do domu

Jeśli jeszcze nie znasz "Tygodnika Poradnika Rolniczego", to możesz go poznać za darmo. Wystarczy, że zamówisz bezpłatny egzemplarz próbny z dostawą prosto do domu. Co ważne – nie zapłacisz ani za Tygodnik, ani za dostawę, Po prostu chcemy, żebyś przekonał się jak bardzo TPR może pomóc Ci w gospodarstwie.

Żeby poznać za darmo "Tygodnik Poradnik Rolniczy" wystarczy wypełnić poniższy formularz. Na podany przez Ciebie adres wyślemy jeden numer naszego tygodnika.

r e k l a m a


Z oferty bezpłatnego egzemplarza można skorzystać raz na 12 miesięcy.

Administratorem Twoich danych jest Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o (PWR), ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Dane z formularza nie podlegają automatycznym decyzjom. Cele przetwarzania:(1)realizacja zamówienia, (2)marketing bezpośredni (wysyłka pocztowa) i (3) przekaz treści marketingowych i handlowych zgodnie z udzielonymi zgodami; w tym z użyciem profilowania, (4)badania rynku i opinii w zakresie dostarczanych treści; (5)zabezpieczenie roszczeń. Podstawa przetwarzania: (1) umowa (RODO art. 6 ust.1 lit b), (2,3,4,5) nasz uzasadniony interes (RODO art. 6 ust.1 lit f), którym jest promowanie oferty PWR i naszych Partnerów oferujących produkty/usługi dla branży rolniczej, poznanie Twojej opinii o dostarczanych treściach i zabezpieczenie roszczeń; Twoja zgoda na komunikację marketingową na telefon, e-mail, sms/mms. Informacje będą dostosowane do Twoich zainteresowań w oparciu o dane na temat Twojej działalności podane nam teraz i/lub w przyszłych kontaktach. Czas przetwarzania: zależnie od celu: przez czas trwania usługi, do odwołania zgody, lub złożenia sprzeciwu. Odbiorcy danych: firmy wspierające nas w realizacji ww. celów: świadczące usługi hostingowe, pocztowe, telekomunikacyjne bądź finansowe oraz podmioty uprawnione na podstawie przepisów prawa. Twoje prawa: zależnie od celu przetwarzania danych masz prawo dostępu do danych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, wyrażenia sprzeciwu, przenoszenia, prawo wycofania w każdym czasie każdej ze zgód bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem, prawo żądania usunięcia danych. Stwierdzając niezgodne z prawem przetwarzanie danych możesz złożyć skargę do Prezesa UODO. Kontakt z PWR: tel. 61 869 06 30, kontakt z Inspektorem Ochrony Danych email: daneosobowe@pwr.agro.pl, więcej informacji o danych osobowych w Polityce Prywatności

Paweł Mikos

Widziałeś już nasze video "Magazyny pełne, cena zboża nie do przyjęcia. Co jeszcze w nowym TPR?"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a