Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

W nowym TPR: rolnicy powinni być traktowani jak wojsko

W nowym TPR: rolnicy powinni być traktowani jak wojsko
Wiadomości
Data publikacji 07.03.2022r.

W najnowszym numerze (11/2022) Tygodnika Poradnika Rolniczego przeczytacie m.in. o tym, że w obecnej sytuacji rolnicy powinni być traktowani jak wojsko. Podpowiadamy także, w jaki sposób podstępna septorioza wyniszcza pszenicę bez objawów. Przyglądamy się też, jak nietypowy paszowóz sprawdza się w gospodarstwie państwa Jarmołowskich na Podlasiu.

Trzeba wspomóc rolników, by nadal zapewniali bezpieczeństwo żywnościowe

W numerze 11/2022 „Tygodnika Poradnika Rolniczego” piszemy o tym, że w obecnych czasach „Żywią i Bronią”, czyli dewiza kosynierów z czasów insurekcji kościuszkowskiej nadal jest aktualna. Spadkobiercy chłopskiego wojska muszą wyżywić nie tylko polskie społeczeństwo, lecz także pomóc w wyżywieniu mieszkańców ogarniętej wojną Ukrainy. Dlatego powinni być traktowani równie priorytetowo jak wojsko.

r e k l a m a

O czym jeszcze przeczytasz w nowym Tygodniku?

W numerze 11/2022 „Tygodnika Poradnika Rolniczego” znajdziecie wiele ciekawych artykułów i porad, m.in.:

  • jak zadbać o bezpieczeństwo żywnościowe Europy i świata,
  • jak ostatni trzodziarz we wsi ocenia sytuację w rolnictwie,
  • dlaczego rzepak pod wpływem niektórych środków ochrony roślin zmienia fizjologię rozwoju i pokrój,
  • w jaki sposób podstępna septorioza wyniszcza pszenicę bez objawów,
  • czy warto wapnować zimą i na przedwiośniu,
  • jak nietypowy paszowóz ułatwił życie rolnikom na Podlasiu,
  • jaka jest kondycja polskiego mleczarstwa na tle wojny.

Zamów bezpłatny numer Tygodnika Poradnika Rolniczego prosto do domu

Jeśli jeszcze nie znasz "Tygodnika Poradnika Rolniczego", to możesz go poznać za darmo. Wystarczy, że zamówisz bezpłatny egzemplarz próbny z dostawą prosto do domu. Co ważne – nie zapłacisz ani za Tygodnik, ani za dostawę, Po prostu chcemy, żebyś przekonał się jak bardzo TPR może pomóc Ci w gospodarstwie.

Żeby poznać za darmo "Tygodnik Poradnik Rolniczy" wystarczy wypełnić poniższy formularz. Na podany przez Ciebie adres wyślemy jeden numer naszego tygodnika.

r e k l a m a


Z oferty bezpłatnego egzemplarza można skorzystać raz na 12 miesięcy.

Administratorem Twoich danych jest Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o (PWR), ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Dane z formularza nie podlegają automatycznym decyzjom. Cele przetwarzania:(1)realizacja zamówienia, (2)marketing bezpośredni (wysyłka pocztowa) i (3) przekaz treści marketingowych i handlowych zgodnie z udzielonymi zgodami; w tym z użyciem profilowania, (4)badania rynku i opinii w zakresie dostarczanych treści; (5)zabezpieczenie roszczeń. Podstawa przetwarzania: (1) umowa (RODO art. 6 ust.1 lit b), (2,3,4,5) nasz uzasadniony interes (RODO art. 6 ust.1 lit f), którym jest promowanie oferty PWR i naszych Partnerów oferujących produkty/usługi dla branży rolniczej, poznanie Twojej opinii o dostarczanych treściach i zabezpieczenie roszczeń; Twoja zgoda na komunikację marketingową na telefon, e-mail, sms/mms. Informacje będą dostosowane do Twoich zainteresowań w oparciu o dane na temat Twojej działalności podane nam teraz i/lub w przyszłych kontaktach. Czas przetwarzania: zależnie od celu: przez czas trwania usługi, do odwołania zgody, lub złożenia sprzeciwu. Odbiorcy danych: firmy wspierające nas w realizacji ww. celów: świadczące usługi hostingowe, pocztowe, telekomunikacyjne bądź finansowe oraz podmioty uprawnione na podstawie przepisów prawa. Twoje prawa: zależnie od celu przetwarzania danych masz prawo dostępu do danych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, wyrażenia sprzeciwu, przenoszenia, prawo wycofania w każdym czasie każdej ze zgód bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem, prawo żądania usunięcia danych. Stwierdzając niezgodne z prawem przetwarzanie danych możesz złożyć skargę do Prezesa UODO. Kontakt z PWR: tel. 61 869 06 30, kontakt z Inspektorem Ochrony Danych email: daneosobowe@pwr.agro.pl, więcej informacji o danych osobowych w Polityce Prywatności

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a