Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

W nowym TPR: UE da polskim rolnikom mało pieniędzy

Kamila Szałaj
Kategoria: Wiadomości
W nowym TPR: UE da polskim rolnikom mało pieniędzy
Wiadomości
Data publikacji 28.03.2022r.

W najnowszym numerze (14/2022) Tygodnika Poradnika Rolniczego przeczytacie m.in. o tym, że UE da mało pieniędzy polskim rolnikom. Przyglądamy się także sytuacji na rynku nawozów, m.in. potasowych i fosforowych. Wyjaśniamy również, jakie zabiegi ochronne należy wykonać w najbliższym czasie. Sprawdzamy też, dlaczego w gospodarstwie k. Kalisza lepiej sprawdza się ciągnik z ładowaczem niż ładowarka.

UE da polskim rolnikom mało pieniędzy

W numerze 14/2022 „Tygodnika Poradnika Rolniczego”  wyjaśniamy ile i dlaczego tak mało pieniędzy UE przeznaczyła dla polskich rolników w walce z kryzysem żywnościowym. Inne kraje jak Francja dostały dwa razy tyle, ale to Polska przyjmuje największą liczbę uchodźców z Ukrainy.

r e k l a m a

O czym jeszcze przeczytasz w nowym Tygodniku?

W numerze 14/2022 „Tygodnika Poradnika Rolniczego” znajdziecie wiele ciekawych artykułów i porad, m.in.:

  • co dalej z cenami nawozów,
  • ziarno kukurydzy czeka na suszenie w rękawach,
  • modelowe mieszanki zbożowe,
  • dlaczego traktor z ładowaczem jest lepszy od ładowarki,
  • testy dla świń na ASF jak na COVID-19,
  • dlaczego rolnik z okolic Ostrołęki odszedł z Mlekpolu?
  • złe wieści dla „dojarza” Putina.

Zamów bezpłatny numer Tygodnika Poradnika Rolniczego prosto do domu

Jeśli jeszcze nie znasz "Tygodnika Poradnika Rolniczego", to możesz go poznać za darmo. Wystarczy, że zamówisz bezpłatny egzemplarz próbny z dostawą prosto do domu. Co ważne – nie zapłacisz ani za Tygodnik, ani za dostawę, Po prostu chcemy, żebyś przekonał się jak bardzo TPR może pomóc Ci w gospodarstwie.

Żeby poznać za darmo "Tygodnik Poradnik Rolniczy" wystarczy wypełnić poniższy formularz. Na podany przez Ciebie adres wyślemy jeden numer naszego tygodnika.

r e k l a m a


Z oferty bezpłatnego egzemplarza można skorzystać raz na 12 miesięcy.

Administratorem Twoich danych jest Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o (PWR), ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Dane z formularza nie podlegają automatycznym decyzjom. Cele przetwarzania:(1)realizacja zamówienia, (2)marketing bezpośredni (wysyłka pocztowa) i (3) przekaz treści marketingowych i handlowych zgodnie z udzielonymi zgodami; w tym z użyciem profilowania, (4)badania rynku i opinii w zakresie dostarczanych treści; (5)zabezpieczenie roszczeń. Podstawa przetwarzania: (1) umowa (RODO art. 6 ust.1 lit b), (2,3,4,5) nasz uzasadniony interes (RODO art. 6 ust.1 lit f), którym jest promowanie oferty PWR i naszych Partnerów oferujących produkty/usługi dla branży rolniczej, poznanie Twojej opinii o dostarczanych treściach i zabezpieczenie roszczeń; Twoja zgoda na komunikację marketingową na telefon, e-mail, sms/mms. Informacje będą dostosowane do Twoich zainteresowań w oparciu o dane na temat Twojej działalności podane nam teraz i/lub w przyszłych kontaktach. Czas przetwarzania: zależnie od celu: przez czas trwania usługi, do odwołania zgody, lub złożenia sprzeciwu. Odbiorcy danych: firmy wspierające nas w realizacji ww. celów: świadczące usługi hostingowe, pocztowe, telekomunikacyjne bądź finansowe oraz podmioty uprawnione na podstawie przepisów prawa. Twoje prawa: zależnie od celu przetwarzania danych masz prawo dostępu do danych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, wyrażenia sprzeciwu, przenoszenia, prawo wycofania w każdym czasie każdej ze zgód bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem, prawo żądania usunięcia danych. Stwierdzając niezgodne z prawem przetwarzanie danych możesz złożyć skargę do Prezesa UODO. Kontakt z PWR: tel. 61 869 06 30, kontakt z Inspektorem Ochrony Danych email: daneosobowe@pwr.agro.pl, więcej informacji o danych osobowych w Polityce Prywatności

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a