Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

W nowym TPR: żywność staje się bronią

W nowym TPR: żywność staje się bronią
Wiadomości
Data publikacji 19.04.2022r.

W najnowszym numerze (17/2022) Tygodnika Poradnika Rolniczego przeczytacie m.in. o tym, że żywność staje się bronią, skuteczniejszą niż samoloty i czołgi. Wyjaśniamy również, jak się sprawdza rzepak w towarzystwie bobowatych. Sprawdzamy też, jak wielopokoleniowej rodzinie mleczarzy z Mazowsza udało się wykonać tani i solidny dach w oborze.

Żywność staje się bronią

W numerze 17/2022 „Tygodnika Poradnika Rolniczego”  przeczytacie o tym, że żywność staje się bronią, skuteczniejszą niż samoloty i czołgi. Okazuje się, że brakiem ziarna można rzucić jakiś kraj na kolana bez jednego wystrzału.

r e k l a m a

O czym jeszcze przeczytasz w nowym Tygodniku?

W numerze 17/2022 „Tygodnika Poradnika Rolniczego” znajdziecie wiele ciekawych artykułów i porad, m.in.:

  • rośnie spekulacja żywnością,
  • indeks nędzy oraz galopująca inflacja,
  • pomysł na tańszy dach w oborze,
  • jak wygląda nowa bezuwięziowa obora na 300 krów w gospodarstwie na Mazowszu,
  • koszty przetwórstwa mleka w zakładzie to 90 gr za litr,
  • jak się sprawdza rzepak w towarzystwie bobowatych,
  • dziś hodowla świń wymaga szczególnego wsparcia,
  • na co zwrócić uwagę przy wyborze pielnika,
  • jak działa maszyna wielozadaniowa Cameleon.

Zamów bezpłatny numer Tygodnika Poradnika Rolniczego prosto do domu

Jeśli jeszcze nie znasz "Tygodnika Poradnika Rolniczego", to możesz go poznać za darmo. Wystarczy, że zamówisz bezpłatny egzemplarz próbny z dostawą prosto do domu. Co ważne – nie zapłacisz ani za Tygodnik, ani za dostawę, Po prostu chcemy, żebyś przekonał się jak bardzo TPR może pomóc Ci w gospodarstwie.

Żeby poznać za darmo "Tygodnik Poradnik Rolniczy" wystarczy wypełnić poniższy formularz. Na podany przez Ciebie adres wyślemy jeden numer naszego tygodnika.

r e k l a m a


Z oferty bezpłatnego egzemplarza można skorzystać raz na 12 miesięcy.

Administratorem Twoich danych jest Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o (PWR), ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Dane z formularza nie podlegają automatycznym decyzjom. Cele przetwarzania:(1)realizacja zamówienia, (2)marketing bezpośredni (wysyłka pocztowa) i (3) przekaz treści marketingowych i handlowych zgodnie z udzielonymi zgodami; w tym z użyciem profilowania, (4)badania rynku i opinii w zakresie dostarczanych treści; (5)zabezpieczenie roszczeń. Podstawa przetwarzania: (1) umowa (RODO art. 6 ust.1 lit b), (2,3,4,5) nasz uzasadniony interes (RODO art. 6 ust.1 lit f), którym jest promowanie oferty PWR i naszych Partnerów oferujących produkty/usługi dla branży rolniczej, poznanie Twojej opinii o dostarczanych treściach i zabezpieczenie roszczeń; Twoja zgoda na komunikację marketingową na telefon, e-mail, sms/mms. Informacje będą dostosowane do Twoich zainteresowań w oparciu o dane na temat Twojej działalności podane nam teraz i/lub w przyszłych kontaktach. Czas przetwarzania: zależnie od celu: przez czas trwania usługi, do odwołania zgody, lub złożenia sprzeciwu. Odbiorcy danych: firmy wspierające nas w realizacji ww. celów: świadczące usługi hostingowe, pocztowe, telekomunikacyjne bądź finansowe oraz podmioty uprawnione na podstawie przepisów prawa. Twoje prawa: zależnie od celu przetwarzania danych masz prawo dostępu do danych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, wyrażenia sprzeciwu, przenoszenia, prawo wycofania w każdym czasie każdej ze zgód bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem, prawo żądania usunięcia danych. Stwierdzając niezgodne z prawem przetwarzanie danych możesz złożyć skargę do Prezesa UODO. Kontakt z PWR: tel. 61 869 06 30, kontakt z Inspektorem Ochrony Danych email: daneosobowe@pwr.agro.pl, więcej informacji o danych osobowych w Polityce Prywatności

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a