Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Weź udział w Europejskim Forum Rolniczym

Paweł Mikos
Kategoria: Wiadomości
Weź udział w Europejskim Forum Rolniczym
Wiadomości Targi
Data publikacji 02.02.2020r.

Debata z komisarzem ds. rolnictwa, zmiany klimatyczne, zarządzenia zasobami wodnymi w rolnictwie i wiele innych ważnych tematów będzie podejmowanych na Europejskim Forum Rolniczym w Jasionce pod Rzeszowem. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Zapisy już trwają.

Debata z komisarzem

Debata z Januszem Wojciechowskim, nowym komisarzem ds. rolnictwa na temat wyzwań i priorytetów Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2021–2027 będzie jednym z najważniejszych punktów trzeciej edycji Europejskiego Forum Rolniczego. Tej dyskusji będzie można się przysłuchiwać na żywo w Jasionce pod Rzeszowem. Wystarczy się tylko zarejestrować jako uczestnik Forum.

r e k l a m a

Zapisy już trwają

Zapisy na Europejskie Forum Rolnicze rozpoczęły się 20 stycznia i potrwają do 16 marca. Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej, czyli współorganizator wydarzenia, przewiduje, że w Forum weźmie udział około 5000 uczestników, w tym rolnicy, doradcy rolni, producenci i przetwórcy, członkowie związków i organizacji rolniczych, naukowcy i samorządowcy z całej Europy. Nie zabraknie także najważniejszych polityków mających wpływ na rozwój rolnictwa i przemysłu spożywczego, w tym ministra rolnictwa i przedstawicieli krajów UE oraz państw z Azji i Afryki.

Jak się zarejestrować na Europejskie Forum Rolnicze?

Żeby zarejestrować się na Europejskie Forum Rolnicze należy wejść na stronę internetową www.forum-jasionka.pl i wypełnić formularz rejestracji, a następnie potwierdzić swoją tożsamość poprzez kliknięcie linku aktywacyjnego, otrzymanego drogą e-mailową. W drugim etapie zgłoszenie zostanie zweryfikowane przez organizatorów i następnie na e-mail zostanie przesłane potwierdzenie uczestnictwa w Forum. Udział w Forum jest bezpłatny.

r e k l a m a

Zmiany klimatyczne, zarządzenia zasobami i inne tematy

Podczas Europejskiego Forum Rolniczego poruszane będą tematy dotyczące dostosowania rolnictwa do zmian klimatycznych, zarządzania zasobami wodnymi w rolnictwie, cyfryzacji rolnictwa i obszarów wiejskich oraz szans na rozwój handlu produktami rolno-spożywczymi z państwami spoza UE.

Europejskie Forum Rolnicze 2020 odbędzie się w 20 i 21 marca 2020 roku w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2A Arena w Jasionce pod Rzeszowem.

Paweł Mikos

Widziałeś już nasze video "W nowym TPR: dlaczego Mateusz Morawiecki najlepiej zna się na rolnictwie"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a