Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Wojskowa ciężarówka staranowała traktor z kukurydzą [ZDJĘCIA]

Michał Czubak
Kategoria: Wiadomości
Wojskowa ciężarówka staranowała traktor z kukurydzą [ZDJĘCIA]
Wiadomości Wypadki
Data publikacji 21.09.2022r.

Do zdarzenia drogowego doszło 13 września w miejscowości Skiwy Duże (woj. podlaskie). Zderzyły się tam ciągnik rolniczy Fendt z przyczepą załadowaną kukurydzą oraz wojskowa ciężarówka. Dwie osoby zostały ranne.

Siemiatycze. W Skiwach Dużych wojskowa ciężarówka staranowała Fendta

Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej 690 w Skiwach Dużych. Pojazdy biorące udział w zdarzeniu zderzyły się na wysokości skrzyżowania. - Przybyciu na miejsce zdarzenia dwóch zastępów z JRG PSP w Siemiatyczach, stwierdzono, że ciągnik z przyczepą załadowana ściętą kukurydzą znajduje się w przydrożnym rowie, a ciężarówka na jezdni – przekazuje st. kpt. Szymon Piotrowski z KP PSP w Siemiatyczach.

r e k l a m a

Dwie osoby poszkodowane

W obu pojazdach podróżowało po jednej osobie, które opuściły uszkodzone maszyny przed przyjazdem służb. Pierwsi na miejscu byli strażacy, którzy zaopiekowali się medycznie poszkodowanymi. Następnie dojechały zespół ratownictwa medycznego, helikopter LPR, policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zderzenia doszło w chwili, gdy kierujący ciągnikiem wraz z przyczepą chciał skręcić w kierunku Skiw Dużych. W tym momencie traktor był wyprzedzany przez wojskowy pojazd.

Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Siemiatycz.

Michał Czubak
Fot. kurierpodlaski.pl/J. Wasilewski

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a