Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Wypadek Ursusa i trzech aut pod Kościanem. 5 osób rannych, w tym dzieci [ZDJĘCIA]

Michał Czubak
Kategoria: Wiadomości
Wypadek Ursusa i trzech aut pod Kościanem. 5 osób rannych, w tym dzieci [ZDJĘCIA]
Wiadomości Wypadki
Data publikacji 07.12.2020r.

Pod Kościanem na drodze wojewódzkiej 432 z Jerki do Krzywinia doszło do zderzenia ciągnika rolniczego marki Ursus z trzema samochodami osobowymi. W wyniku wypadku rannych zostało 5 osób, w tym dzieci. Jak doszło do karambolu pod Jerką?

Kościan: Skoda uderzyła w agregat rolniczy podpięty pod ciągnik Ursus

Do poważnego wypadku doszło w niedzielę 6 grudnia 2020 roku około godziny 18.00 na prostym odcinku drogi wojewódzkiej nr 432 między Jerką a Krzywiniem w powiecie kościańskim (woj. wielkopolskie). Samochód osobowy marki Skoda, który jechał za ciągnikiem rolniczym marki Ursus podczas wyprzedzania pojazdu zahaczył o agregat uprawowy.

Osobowe auto zjechało na przeciwległy pas ruchu i zderzyło się z innym pojazdem.

r e k l a m a

Audi uniknęło „czołówki”. Opel już nie

Całą sytuację widział kierowca Audi, który chcąc uniknąć czołowego zderzenia ze Skodą odbił w prawo i wypadł na pole. Jadący za Audi kierowca samochodu marki Opel nie miał już tyle szczęścia i zderzył się czołowo ze Skodą. Po tym zderzeniu Opel jeszcze dachował

5 osób rannych w wypadku ciągnika i trzech aut

Autami oraz ciągnikiem w sumie podróżowało 11 osób. Część z nich po przebadaniu pozostała na miejscu zdarzenia, natomiast pięć osób zostało karetkami pogotowia przetransportowane do kilku szpitali. Wśród rannych są dzieci.

Michał Czubak
Fot. M. Czubak

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a