Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Wytypuj wynik meczu Polaków i wygraj oficjalną piłkę Euro 2020 z podpisem redaktorów naczelnych TPR

Wytypuj wynik meczu Polaków i wygraj oficjalną piłkę Euro 2020 z podpisem redaktorów naczelnych TPR
Wiadomości Konkurs
Data publikacji 15.06.2021r.

W pierwszym meczu na EURO 2020 Polakom się nie powiodło. Może powiedzie się w spotkaniu z Hiszpanami? Zapraszamy do konkursu, w którym do wygrania jest piłka EURO 2020 z podpisami naczelnych Tygodnika Poradnika Rolniczego.

Traf w wynik i wygraj piłkę EURO 2020

W pierwszym naszym konkursie nikomu nie udało się odpowiedzieć poprawnie na dwa konkursowe pytania, które uprawniały do odebranie nagrody. Nikt z czytelników „Tygodnika Poradnika Rolniczego” nie trafił w wynik meczu Polska – Słowacja i żaden z nich nie podał nazwiska zawodnika, który wpakował piłkę do siatki. Niemniej czytelnicy „Tygodnika Poradnika Rolniczego” mieli nosa i kilka osób wytypowało prawidłowo wynik meczu. Rolnicy ci więc mieli „nosa” i trafili z wynikiem, stawiając na Słowaków.

To niestety zbyt mało, żeby piłka EURO 2020 z podpisami redaktorów naczelnych trafiła w ich ręce. Nagroda więc przechodzi do puli kolejnego konkursu.

r e k l a m a

Do kiedy czas na zgłoszenia?

Na zgłoszenia czytelników czekamy do 19 czerwca do godziny 20.30. Tym razem zadanie wydaje się prostsze od poprzedniego przygotowanego na mecz otwarcia Polaków.

Konkursowe zadanie polega na wytypowaniu wyniku meczu Polska – Hiszpania, który odbędzie się 19 czerwca o godzinie 21.00 na stadionie Estadio La Cartuja w Sewilli. Dla Polski będzie to mecz, który może zadecydować o tym, czy trzecie spotkanie będzie miało jakąkolwiek wartość.

Wygrana trafi do dwóch osób, które jako pierwsze wytypują ten wynik prawidłowo.


REGULAMIN KONKURSU

Michał Czubak
Fot. UEFA EURO 2020/Twitter

Widziałeś już nasze video "Magazyny pełne, cena zboża nie do przyjęcia. Co jeszcze w nowym TPR?"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a