Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Zabytkowy Ursus C-45 perełką na targach Polagra Premiery 2023

Magdalena Szymańska
Kategoria: Wiadomości
Zabytkowy Ursus C-45 perełką na targach Polagra Premiery 2023
Wiadomości targi rolnicze
Data publikacji 14.01.2023r.

Do niedzieli 15 stycznia 2023 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich będą trwały Targi Rolnicze POLAGRA PREMIERY. W branży agro wydarzenie zaliczane jest do najważniejszych nie tylko w Polsce, ale też w Europie Środkowo-Wschodniej. Możecie zobaczyć tu nowe maszyny, w tym polskie premiery maszyn. Ale można podziwiać także unikaty jaki Ursusa C-45 z 1950 roku!

Targi Rolnicze POLAGRA PREMIERY 2023 od od 13 do 15 stycznia 

Twórcy Polagry Premiery szczycą się współpracą z najlepszymi wydawnictwami w branży rolniczej i wspólnie z nimi przygotowują przestrzeń do merytorycznych dyskusji w ramach konferencji czy stref wykładowych. Dlatego i tym razem „Tygodnik” przygotował specjalnie dla swoich wiernych Czytelników stoisko pełne atrakcji.

r e k l a m a

Zabytkowy ciągnik Ursus C45 z 1950 roku do zobaczenia na stoisku Tygodnika Poradnika Rolniczego

Główną z nich będzie zabytkowy ursus C45 rocznik 1950. Odwiedzający będą mogli nie tylko zobaczyć go z bliska, ale również zrobić sobie z nim zdjęcie. Ciągnik, który jest główną atrakcją przygotowaną dla naszych Czytelników, to również promocja naszego konkursu „40 lat na biegu”, o którym możesz przeczytać w artykule:  Masz 40-letni ciągnik lub maszynę rolniczą? Możesz wygrać 5 tys. złotych.

Właścicielem ursusa jest Andrzej Kaźmierczak z miejscowości Szczutki koło Bydgoszczy od wielu lat zajmujący się przywracaniem do życia ciągników marki Ursus/Lanz Bulldog. Kaźmierczak jest prezesem Klubu Traktor i Maszyna, który objął patronatem merytorycznym nasz konkurs.

Prezentowany na naszym stoisku ursus C45 rocznik 1950 doprowadzono do pełniej zgodności ze stanem fabrycznym, łącznie z oponami marki Dębica i charakterystycznym znakiem dębowego liścia na boku ogumienia. Traktor bywał na wielu wystawach zabytkowego sprzętu rolniczego, brał też udział w filmie „Symfonia fabryki Ursus”.

Kawa i gry dla Prenumeratorów TPR

Tradycyjnie zapraszamy również naszych Prenumeratorów na kawę. Przy okazji będą mogli porozmawiać z naszymi redaktorami i omówić bieżące problemy związane z rolnictwem. Dla odwiedzających nasze stoisko przygotowaliśmy też odrobinę rozrywki – koło fortuny, od którego każdy uczestnik odejdzie z wygraną.

Na stoisku będzie można uzupełnić kolekcję tygodnikowych gadżetów o kilka nowości, na które nasi prenumeratorzy będą mogli otrzymać rabat i przy okazji zrealizować kupon o wartości 15 zł.

Przeczytaj także:

r e k l a m a

Kto zdobył Złote Medale MTP w kategorii maszyny rolnicze?Magdalena Szymańska
fot. Paweł Mikos

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a