Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Zetor zderzył się z Tico. Ciągnik rozleciał się na dwie części

Michał Czubak
Kategoria: Wiadomości
Zetor zderzył się z Tico. Ciągnik rozleciał się na dwie części
Wiadomości Wypadki
Data publikacji 10.09.2021r.

W Gnieźnie zderzył się mały Daewoo Tico z Zetorem z przyczepą. W wyniku tego wypadku ciągnik niemalże rozpadł się na dwie części.

Gniezno. Małe Tico skasowało Zetora z przyczepą

W czwartkowe popołudnie (9 września 2021 r.) w Gnieźnie (woj. wielkopolskie) w okolicy Wiaduktu Solidarności, na pasie ruchu w kierunku Winiar, ciągnik marki Zetor zderzył się z Daewoo Tico. Po zderzeniu pojazdów, ten pierwszy rozpadł się na dwie części. Oba pojazdy zatrzymały się na jezdni, która w wyniku zderzenia, była całkowicie zablokowana.

Na miejsce udały się służby ratownicze. Strażacy z Gniezna zajęli się poszkodowaną osobą, kierowcą osobowego samochodu i zneutralizowali wycieki z uszkodzonego ciągnika. Kierujący ciągnikiem nie wymagał pomocy medycznej i odmówił jej udzielenia.

Okoliczności zderzenia Zetora z Tico ustalane są przez gnieźnieńskich policjanci.

r e k l a m a

Ursus z opryskiwaczem po zderzeniu z małą Micrą rozpadł się na pół

Do podobnego zdarzenia drogowego doszło na początku września w Starym Radziejowie (woj. kujawsko-pomorskie). Tam z kolei po zderzeniu z mazdą rozpadł się Ursus. Dodatkowo od ciągnika odpadło jedno z kół.

Wtedy policjanci ustalili, że za wypadek odpowiada kobieta z Nissana, która podjęła manewr wyprzedzania Ursusa w trakcie, kiedy ten wykonywał skręt w lewo. Być może właśnie taki sam przebieg miało zdarzenie z Gniezna i to winę za nie ponosi kierowca Tico.

Michał Czubak
Fot. ilustrujące / arch. red.

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a