Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Skorzystaj

r e k l a m a

Partner serwisu

Zmarł 40-latek, który spadł z ciągnika wprost pod koła przyczepy

Paweł Mikos
Kategoria: Wiadomości
Zmarł 40-latek, który spadł z ciągnika wprost pod koła przyczepy
Wiadomości
Data publikacji 25.05.2017r.

Nie żyje 40-letni mężczyzna, który 24 maja wypadł z kabiny ciągnika rolniczego wprost pod przyczepę. To już kolejny wypadek związany z rolnictwem. Wcześniej zginął także 60-letni rolnik z Mazowsza oraz 17-latek z Małopolski.

Mężczyzna wypadł z kabiny ciągnika pod przyczepę z drewnem

W środę, 24 maja popołudniu na trasie między Bugajem a Zakrzowem (powiat wadowicki, woj. małopolskie) doszło do tragicznego wypadku. Z nieustalonych jak na razie przyczyn, z kabiny ciągnika wypadł 40-latek. Niestety wpadł wprost pod koła przyczepy przewożącej drewno. Natychmiast na miejsce zdarzenia został wezwany helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał rannego do szpitala w Krakowie. Niestety mężczyzna po kilku godzinach zmarł. 

r e k l a m a

Zmarł rolnik przygnieciony ciągnikiem

Tydzień wcześniej, 17 maja w Brzezinkach (powiat przysuski, woj. mazowieckie) doszło do innego wypadku. 60-letni rolnik zjechał swoim Ursusem z drogi do rowu. Niestety traktor był bez kabiny i gospodarz został przygnieciony przez ciągnik. Strażacy zdołali podnieść ciągnik i wyciągnąć rolnika. Niestety prowadzona przez nich reanimacja nie dała rezultatu i traktorzysta zmarł.

r e k l a m a

17-latek spod Limanowej wpadł pod ciągnik

Inne tragiczne zdarzenie miało miejsce 18 maja w Mszanie Dolnej (powiat limanowski. woj. małopolskie). Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 17-latek, który kierował ciągnikiem rolniczym najprawdopodobniej na nierównościach straciła panowanie nad traktorem w wyniku czego ciągnik przewrócił się na bok. Niestety maszyna przygniotła chłopaka, którego nie udało się uratować służbom.

pm            

Widziałeś już nasze video "19-letni rolnik przeżył chwile grozy – jego ciągnik utknął na przejeździe kolejowym"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a