Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Znasz się na zbożach? Możesz wygrać nawóz azotowy

Znasz się na zbożach? Możesz wygrać nawóz azotowy
Wiadomości
Data publikacji 19.11.2022r.

Tygodnik Poradnik Rolniczy przygotował konkurs dla prawdziwych rolników, którzy znają się na zbożach. Do wygrania są aż 2 tony nawozów azotowych, co przy obecnych cenach nawozów jest bardzo wartościową nagrodą. Co zrobić, żeby je wygrać?

W tych trudnych i niespokojnych czasach, gdy inflacja przekracza wszelkie granice, mamy dla Was konkurs. Mamy nadzieję, że przyniesie Wam odrobinę wytchnienia. By zabawa była relaksem, a nie stresem, przygotowaliśmy łatwe zadanie konkursowe.

r e k l a m a

Wygraj w konkursie "Co to za zboże?"

Gwarantujemy, że odpowiedź na pytania zajmie zaledwie kilka minut. Natomiast nagroda w konkursie jest cenna. Niezbędna w każdym gospodarstwie, które specjalizuje się w uprawie.

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie „Jakie to zboże?” To proste - wystarczy wejść na stronę konkursową rozpoznać 4 gatunki zbóż, które widnieją na zdjęciach. I dokończyć zdanie „Azot dla rośliny to…”.

Wiemy, że każdy rolnik wie do czego rośliny potrzebują tego pierwiastka. W tym zadaniu liczymy na kreatywność konkursowiczów.

Nagrody w konkursie to nawóz azotowy

Co można wygrać w zamian za prawidłową odpowiedź na te łatwe pytania? Wartość nagrody jest niebagatelna! W dzisiejszych czasach to ponad 6 tys. złotych! Bo to dwie tony nawozu azotowego! Laureat otrzyma jedną tonę, a dla dwóch pozostałych finalistów mamy po pół tony tego niezbędnego w każdym gospodarstwie preparatu.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 1.01.2023 roku.

Wszystkie informacje o konkursie oraz formuarz zgłoszeniowy znajdziecie na tej stronie: 

r e k l a m a

Konkurs "Co to za zboże?"

Widziałeś już nasze video "Ostatni TPR redagowany przez Krzysztofa Wróblewskiego. A w nim m.in. o gniewie rolników"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a