Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Skorzystaj

r e k l a m a

Partner serwisu

Zgłoś swój ziołowy ogródek do konkursu i wygraj świetne nagrody!

Karolina Kasperek
Kategoria: Dom i Ogród
Zgłoś swój ziołowy ogródek do konkursu i wygraj świetne nagrody!
Dom i Ogród Konkurs
Data publikacji 22.08.2021r.

W tym roku poszukujemy ogródków ziołowych. Skomponowanych z roślin jadalnych, ale przede wszystkim leczniczych i przyprawowych, a także dekoracyjnych o walorach leczniczych.

Jak wziąć udział w konkursie na najpiękniejszy ziołowy ogród?

r e k l a m a

By stanąć do konkursu, przyślijcie do naszej redakcji od 5 do 15 zdjęć – papierowych bądź w wersji elektronicznej – dokumentujących uprawę.

Spośród zdjęć komisja, której przewodniczy dr Anita Schroeter-Zakrzewska, wybierze dziesięć, które wejdą do finału. Dziennikarze naszej redakcji odwiedzą dziesięcioro finalistów, jeśli pozwoli na to epidemia.

r e k l a m a

Jakie nagrody czekają na zwycięzców?

Spośród finalistów wyłonimy trzech zwycięzców, a wyniki konkursu opublikujemy w numerze 39 „Tygodnika”. Pierwsze miejsce nagrodzimy kosiarką akumulatorową firmy Kärcher o wartości 2579 zł, drugie – nożycami firmy Kärcher o wartości 1519 zł, a trzecie podkaszarką firmy Kärcher wartą 1269 zł. Laureaci otrzymają też po dwie pary profesjonalnych kaloszy firmy Lemigo.

W konkursie przewidujemy także dziesięć wyróżnień. Ich laureaci otrzymają po zestawie nasion od firmy Plantico. W każdym znajdą się nasiona szesnastu różnych roślin.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.tygodnik-rolniczy.pl. Przypominamy, że do konkursu nie mogą stanąć laureaci i wyróżnieni z poprzedniej edycji.

Karolina Kasperek
Zdjęcie: Unsplash

Na zdjęcia ogrodów ziołowych czekamy do 15 sierpnia br. Prosimy przesyłać je na adres e-mail: sekretariat@tygodnik-rolniczy.pl lub pocztą na adres redakcji: „Tygodnik Poradnik Rolniczy”, ul. Metalowa 5, 60–118 Poznań z dopiskiem „Zielony zakątek”.

Widziałeś już nasze video "Do piernika! Weź udział w konkursie piernikowym TPR"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a