Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Mlekovita uruchomiła sprzedaż online dla branży HoReCa

Kategoria: Polskie mleko
Mlekovita uruchomiła sprzedaż online dla branży HoReCa
Polskie mleko Wiadomości z branży
Data publikacji 24.06.2021r.

Wychodząc naprzeciw potrzebom firm z sektora HoReCa, Grupa MLEKOVITA, lider branży mleczarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej, przygotowała dla nich możliwość zamawiania produktów online w sklepie www.mlekovitka.pl. Dzięki temu branża gastronomiczna, która znowu aktywnie działa po złagodzeniu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, może teraz w szybki i wygodny sposób zaopatrywać się w produkty z najszerszej oferty nabiałowej na rynku, z gwarancją dostawy w każdy zakątek Polski.

Specjalnie dedykowana oferta Mlekovity dla sektora HoReCa

Dla wygody klientów z tego sektora w sklepie powstała specjalna zakładka „Dla Gastronomii – HoReCa”, z dedykowaną im specjalną ofertą. W jednym miejscu można znaleźć ponad 40 produktów mleczarskich niezbędnych w restauracjach czy cukierniach, m.in. sery w blokach, w plastrach i sałatkowe, mleko i śmietanę w dużych opakowaniach, twarogi sernikowe, masło klarowane i porcjowane masło ekstra, jogurty oraz gotowe mieszanki do przygotowania tradycyjnych lodów włoskich i rzemieślniczych. Firmy mogą też oczywiście korzystać z pełnej oferty sklepu internetowego, obejmującej m.in. produkty ekologiczne czy bez laktozy. Oprócz szerokiego asortymentu produktów mleczarskich marki Mlekovita w sklepie dostępne są także inne artykuły spożywcze i przemysłowe.

Możliwość dostawy produktów Mlekovity na terenie całego kraju

Mlekovita, jako producent oferujący największy wybór nabiału w Polsce i Europie, od lat jest naturalnym partnerem dla sektora HoReCa. Obecnie branża gastronomiczna nadrabia straty związane z pandemią i wynikającymi z niej obostrzeniami. Chcemy ułatwić powrót do szerszej działalności firmom z tego sektora, dając im możliwość zamawiania oferowanych przez nas najwyższej jakości produktów mleczarskich w wygodnym i bezpiecznym kanale sprzedaży, jakim jest nasz sklep internetowy. Co istotne, jako jedyni oferujemy możliwość dostawy zamówienia do każdego zakątka kraju – mówi Prezes Zarządu Grupy Mlekovita Dariusz Sapiński.

r e k l a m a

Zdjęcie: Mlekovita

Widziałeś już nasze video "Jak zwiększyć zapas pasz objętościowych w gospodarstwie mlecznym?"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a