Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

OSM Garwolin rozszerza sprzedaż produktów, mimo cen z górnej półki

OSM Garwolin rozszerza sprzedaż produktów, mimo cen z górnej półki
Polskie mleko
Data publikacji 01.12.2022r.

Produkty z OSM Garwolin można spotkać w coraz większej liczbie sklepów. Mleczarnia rozszerza swoją działalność na inne kraje europejskie, ale też azjatyckie i Bliski Wchód. A jakie są nowe produkty w ofercie OSM Garwolin?

Podczas targów Mleko Expo Krzysztof Wróblewski, reaktor naczelny Tygodnika Poradnika Rolniczego rozmawiał z Hanną Dębowską, wiceprezes OSM w Garwolinie. Jej zdaniem, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Garwolinie ma szeroką gamę produktów, które zaspokaja potrzeby wszystkich wymagających klientów. 

r e k l a m a

Twaróg w pergaminie to największy HIT sprzedaży OSM Garwoiln 

– Naszym wiodącym produktem są twarogi, a przede wszystkim twaróg pakowany w pergamin oraz folię. cieszy się ogromnym zaufaniem wśród konsumentów i jest twarogiem rozpoznawalnym. Kolejnymi wyrobami jest masło, które jest wysokiej jakości. Nasi klienci sobie bardzo je chwalą i to zarówno masło extra, jak również Masło Stołowe Garwolińskie, które pakujemy w różnych gramaturach – wskazuje Hanna Dębowska.

Wiceprezes mleczarni wskazuje także na rozwiniętą produkcję maślanek i mlecznych napoi fermentowanych czy serka wiejskiego.

– Ostatnio uruchomiliśmy również linię do produkcji shake'ów w 3 wariantach smakowych. Ten produkt choć nie jest na razie na rynku bardzo rozpoznawalny, to już cieszy się szerokim zainteresowaniem dzieci i młodzieży – dodała wiceprezes OSM Garwolin.

Produkty z OSM Garwolin w coraz większej liczbie sieci handlowych i w kolejnych państwach

Nie bez znaczenia dla rozwoju spółdzielni jest także ekspansja na rynki zagraniczne, a co za tym idzie także produkcja mleka w proszku. Garwolińskie produkty można spotkać zarówno w Czechach, Słowacji, Litwie i Łotwie, jak również w takich zakątach ziemi jak Bangladesz, Egipt, Iran oraz Irak.

– Rozszerzyliśmy swoje kanały dystrybucyjne o dość znane sieci w Polsce i jest tak duże zainteresowanie, że coraz większa ilość sieci otwiera się na nasze produkty. I to pomimo że produkty OSM Garwolin mają ceny z wysokiej półki. Prowadzimy taką zrównoważoną politykę sprzedażową, współpracujemy zarówno z tradycyjnymi hurtowniami, jak i z sieciami handlowymi – dodała wiceprezes OMS Garwolin.

Paweł Mikos

Widziałeś już nasze video "W nowym TPR: jak utrzymać rentowność produkcji mleka w czasie kryzysu?"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a