Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Skorzystaj

r e k l a m a

Partner serwisu

OSM Łowicz stawia na własną sieć sprzedaży

Andrzej Rutkowski
Kategoria: Polskie mleko
OSM Łowicz stawia na własną sieć sprzedaży
Polskie mleko Spółdzielnia mleczarska
Data publikacji 24.07.2021r.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu w dniu 7 lipca otworzyła kolejny sklep firmowy pod szyldem „Łowiczanka”. Zlokalizowany jest on w Kutnie, tuż przy Zakładzie Produkcyjnym, przy ul. Toruńskiej 22.

Przecięcie symbolicznej wstęgi i otwarcie nowej Łowiczanki

Oficjalnie otwarcie rozpoczęło się o godz. 9:00. Prezes OSM Łowicz Iwona Grzybowska przecięła symboliczną wstęgę i zaprosiła zgromadzonych gości do środka nowoczesnego sklepu. Prezes zarządu towarzyszyli również: wiceprezes Łukasz Siewierski, członkowie rady nadzorczej oraz rolnicy i oczekujący na otwarcie klienci. Nie zabrakło również prezesa Zakładu Zorina Sp. z o.o., spółki należącej do OSM Łowicz Tomasza Frąsiaka.

r e k l a m a

Oznakowanie i wnętrze sklepu zachowane zostało w koncepcji kolorów i motywów firmowych, czyli nie zabrakło charakterystycznego granatu oraz kolorowych pasków łowickich. Dla klientów przygotowano bardzo ciekawe promocje cenowe oraz szeroką ofertę asortymentu łowickiego.

r e k l a m a

To już 11 sklep firmowy OSM Łowicz

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu przyjęła strategię handlową nastawioną na rozbudowę sieci sklepów własnych. Sklep w Kutnie jest jedenastym punktem sprzedaży detalicznej OSM Łowicz. Jest to tym samym drugi sklep otwarty w tym roku. Firma dostrzega korzyści płynące z obranego działania, a mianowicie budowania lokalnej świadomości marki oraz zdobywania lojalnych konsumentów poprzez oferowanie szerokiej dostępności produktów łowickich oraz możliwość zakupu świeżego nabiału prosto od polskiego producenta. Koncepcja wpisuje się w promowaną na szeroką skalę strategię „Od pola do stołu” – mającą na celu skrócenie łańcuchów dostaw żywności i ograniczenie liczby podmiotów pośredniczących w obrocie produktów spożywczych. W portfolio mleczarni znajduje się ponad 150 produktów.

Opracował: Andrzej Rutkowski

Widziałeś już nasze video "Jak zwiększyć zapas pasz objętościowych w gospodarstwie mlecznym?"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a