Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Skorzystaj

r e k l a m a

Partner serwisu

Przyjedź na I Łódzki Festiwal Mleka!

. .
Kategoria: Polskie mleko
Polskie mleko Wiadomości z branży
Data publikacji 09.07.2022r.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu serdecznie zaprasza do udziału w „I Łódzkim Festiwalu Mleka” organizowanym przez Stowarzyszenie Innowatorów Wsi.

Gdzie i kiedy odbędzie się Łódzki Festiwal Mleka?

Wydarzenie odbędzie się 10 lipca 2022 roku na terenach przyległych do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie, położonych przy drodze krajowej 92 w powiecie łowickim.

r e k l a m a

Wydarzenie jest realizowane pod patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Marszałka Województwa Łódzkiego oraz JM Rektora Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

Jakie atrakcje czekają na odwiedzających podczas Łódzkiego Festiwalu Mleka?

r e k l a m a

”Łódzki Festiwal Mleka” to nowe wydarzenie, którego głównym celem jest promocja mleka i produktów mlecznych. W programie zaplanowano m.in. prezentacje kulinarne realizowane we współpracy z Kołami Gospodyń Wiejskich, stoiska wystawiennicze mleczarni z województwa łódzkiego, wesołe miasteczko i dmuchany plac zabaw dla dzieci, a także atrakcyjny program muzyczny. Na scenie ŁFM wystąpi Dawid Kwiatkowski, Krzysztof Cugowski oraz zespół disco polo Defis.

Festiwal ma być również przestrzenią do wymiany wiedzy, doświadczeń dla hodowców, producentów, przetwórców z branży mleczarskiej i dla tej rzeszy uczestników przygotowano prezentacje maszyn i urządzeń, nowinek technologicznych, innowacyjnych rozwiązań, a także szkolenia, panele oraz rozmowy z ekspertami.

OSM Łowicz zaprasza na degustację swoich wyrobów

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska OSM Łowicz, na którym będzie można spróbować łowickich produktów: orzeźwiających maślanek, kefirów i tegorocznych nowości!

Przyjdź, baw się, zdobywaj wiedzę i jedz zdrowo!
Łowicz łączy pozytywnie!

Więcej informacji na: www.festiwalmleka.pl oraz www.mleczarnia.lowicz.pl

Widziałeś już nasze video "Odwiedź „Tygodnik” na Agro Show. Będzie się działo!"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a