Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Skorzystaj

r e k l a m a

Partner serwisu

Pudzian na nocnej zmianie pryska w sadzie [WIDEO]

Zuzanna Ćwiklińska
Kategoria: Rolnictwo na luzie
Pudzian na nocnej zmianie pryska w sadzie [WIDEO]
Rolnictwo na luzie
Data publikacji 14.07.2022r.

Mariusz Pudzianowski jest nie tylko strongmanem, ale także pasjonatem rolnictwa. Pasję przekuł w zawód - dziś równie często, co na siłowni, można go spotkać w polu, a raczej w sadzie, gdzie troszczy się o swoje wiśniowe drzewa. Zobacz, jak Pudzian pryska swój sad!

Pudzian: strongman i sadownik

Popularny Pudzian na swoim facebookowym profilu często umieszcza relacje z treningów. Nieco rzadziej dodaje materiały, w których pokazuje swoją pracę w gospodarstwie. Strongman nie ukrywa, że dla niego zajmowanie się własnym sadem nie jest sposobem na wypromowanie własnej osoby, ale po prostu codziennym zajęciem. 

r e k l a m a

– Pracuję na gospodarstwie sadowniczym, rolnym od dawien dawna, od dziecka. Nie boję się żadnej pracy. Pracuję normalnie jak każdy inny, czy ogrodnik, czy nawet typowy rolnik. Ale nie wszystko pokazuję, nie wszystko daję na użytek publiczny - mówił w rozmowie z Newserią Pudzianowski.

Od czasu do czasu uchyla jednak rąbka tajemnicy i zdradza, co robi w swoim gospodarstwie, gdzie zajmuje się między innymi uprawą wiśni i borówki amerykańskiej. 

r e k l a m a

Wiśnie mają w jego sercu specjalne miejsce

Choć gospodarstwo Pudziana nie jest nastawione wyłącznie na wiśnie, te owoce wyjątkowo pasjonują strongmana. Nie tylko jest on jednym z najlepszych rwaczy wiśni na czas w powiecie bielskim, ale także nie boi się poświęcić czasu na sen, by zadbać o ukochane drzewka. 

Zobacz: Kto zerwie więcej wiśni. Zakład Pudziana z Pauliną 

W ostatnich dniach Pudzianowski skorzystał z okienka pogodowego i dziarsko wskoczył do ciągnika, by opryskać wiśnie w sadzie. Nie przestraszył się nawet tego, że cały proces trzeba było przeprowadzić w późnych godzinach wieczornych. 

Ten produkt może Ciebie zainteresować

Tygodnik Poradnik Rolniczy – roczna prenumerata

Tygodnik Poradnik Rolniczy – roczna prenumerata

Płacisz tylko

279,00 zł SPRAWDŹ

- Ktoś powie, że ogrodnictwo jest lekkie - komentował z przekąsem strongman, nagrywając krótki filmik z nocnego pryskania sadu. - Dwunasta w nocy, pierwsza w nocy, zasuwamy: rolnicy, ogrodnicy... Nie ma, że boli, trzeba swoje robić i tyle - mówił. 

Zobacz, jak Pudzian pryska swój sad na nocnej zmianie!Zuzanna Ćwiklińska
foto, video: Facebook/Mariusz Pudzianowski

Widziałeś już nasze video "Pełen wypas u Emilki Korolczuk na Ranczu w Laszkach"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a