Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

W meczu Ekstraklasy najlepszym zawodnikiem został... traktor

Michał Czubak
Kategoria: Rolnictwo na luzie
W meczu Ekstraklasy najlepszym zawodnikiem został... traktor
Rolnictwo na luzie Ciekawostki
Data publikacji 12.02.2023r.

Jeden z najdłuższych meczów w historii Ekstraklasy już za nami. Pojedynek pomiędzy Górnikiem Zabrze a Lechią Gdańsk trwał blisko 2,5 godziny. Wynik zakończył się podziałem punktów, ale zawodnik meczu zaskakuje – został nim traktorek!

Ekstraklasa. Nudny mecz, ale ciekawy zawodnik spotkania

W sobotę 4 lutego w Zabrzu odbył się mecz Ekstraklasy pomiędzy miejscowym Górnikiem a Lechią Gdańsk. Spotkanie to zapisze nie na kartach polskiego futbolu, jako jedno z najdłuższych i z wyjątkowym bohaterem meczu. Dlaczego?

Przede wszystkim dlatego, że meczy był nudny i strasznie długi. Z uwagi na pogodę, która postanowiła sypać śniegiem tak, że sędzia musiał przerywać mecz, spotkanie trwało blisko 2,5 godziny!

Całą sytuację postanowił wykorzystać sztab PR-owy gdańskiej Lechii. Do głosowania na piłkarza meczu zgłosili wyżej wymienionych Friesenbichlera, Zwolińskiego, dodatkowo Brazylijczyka Conrado i...traktor, który odśnieżał murawę.

r e k l a m a

Traktor lepszy od piłkarzy

W głosowaniu internautów, które zakończyło się 5 lutego, bezkonkurencyjnym okazał się… traktorek. To on zgarnął aż 72 procent wszystkich głosów w plebiscycie zawodnika meczu. Głosowanie odbywało się za pośrednictwem platform Facebook oraz Twitter.

Michał Czubak
Fot. Lechia Gdańsk

Widziałeś już nasze video "W nowym TPR: jak utrzymać rentowność produkcji mleka w czasie kryzysu?"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a