Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Skorzystaj

r e k l a m a

Partner serwisu

Wyjątkowy TPR, przejażdżka kombajnem, ciągnik na dzień - ciekawe aukcje rolnicze na WOŚP

Zuzanna Ćwiklińska
Kategoria: Rolnictwo na luzie
Wyjątkowy TPR, przejażdżka kombajnem, ciągnik na dzień - ciekawe aukcje rolnicze na WOŚP
Rolnictwo na luzie Ciekawostki
Data publikacji 30.01.2022r.

Trwa 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Odbywają się także ciekawe aukcje, w tym dla rolników. Można wylicytować m.in. wyjątkowy numer Tygodnika Poradnika Rolniczego, ciągnik Styer, przejażdżkę kombajnem czy wspólny obiad z uczestnikami programu Rolnik szuka żony.

Wyjątkowy Tygodnik Poradnik Rolniczy dla prawdziwego rolnika

Wśród licznych aukcji rolnicy mogą zdobyć unikatowy numer Tygodnika Poradnika Rolniczego wraz z zestawem upominków od naszej gazety.

r e k l a m a

TPR, który trafił na aukcje na rzecz WOŚP jest podpisane przez Krzysztofa Wróblewskiego i Pawła Kuroczyckiego, redaktorów naczelnych TPR oraz Marka Kalinowskiego, zastępcę redaktora naczelnego. Dodatkowo oprócz TPR z podpisami naczelnych można także zdobyć zestaw upominków o wartości ok. 100 złotych.

Wyjątkowy numer TPR można licytować tu: TPR z autografami naczelnych.

r e k l a m a

Coś dla fanów maszyn rolniczych

Wśród licznych aukcji rolnicy i fani maszyn znajdą coś dla siebie, w tym chociażby ofertę firmy Steyr. Dealerzy marki z 10 województw oferują zwycięzcom ciągnik "od świtu do zmierzchu" w ich gospodarstwach. Jest to forma całodziennego testu danego modelu w praktyce. Zwycięzca może ocenić, czy ciągnik Steyr sprawdzi się w jego gospodarstwie.

W zależności od regionu, do wylicytowania jest dzień z różnymi modelami Steyra:

  • woj. pomorskie – STEYR 6150 IMPULS CVT,
  • woj. lubelskie, mazowieckie – STEYR 4100 EXPERT,
  • woj. mazowieckie – STEYR 6300 TERRUS CVT,
  • woj. śląskie, dolnośląskie, opolskie – STEYR 6270 TERRUS CVT,
  • woj. lubelskie, podkarpackie – STEYR 6270 TERRUS CVT,
  • woj. warmińsko-mazurskie – STEYR 6200 ABSOLUT CVT, STEYR 6270 TERRUS CVT, STEYR 6142 PROFI,
  • woj. małopolskie, świętokrzyskie – STEYR 4125 PROFI,
  • woj. wielkopolskie – STEYR 6240 ABSOLUT CVT.

Przejażdżka kombajnem i ciągnikiem atrakcją finału w Choszcznie

Ten produkt może Ciebie zainteresować

Tygodnik Poradnik Rolniczy – półroczna prenumerata

Tygodnik Poradnik Rolniczy – półroczna prenumerata

Płacisz tylko

156,00 zł SPRAWDŹ

Wiele polskich miast i miasteczek będzie świętowało finał koncertami i licznymi atrakcjami. Będzie to ostatnia okazja do wpłat. Wśród zaplanowanych atrakcji uwzględniono także te rolnicze. W Świdniku (woj. lubelskie) przed budynkiem Miejskiego Ośrodka Kultury stanie ciągnik Case IH Optum. Wrzucając datek do puszki, będzie można wsiąść do traktora i zatrąbić - to gratka, która z pewnością ucieszy najmłodszych.

Podobną atrakcję przewidziano na finale WOŚP w Choszcznie (woj. zachodniopomorskie). Tam walczyć będzie można o przejażdżkę kombajnem oraz ciągnikiem marki Ferguson.

Kolacja z gwiazdami

Wiele znanych osób wystawia na licytację spotkanie ze sobą. Nie inaczej postąpiły w tym roku dwie pary, znane z popularnego programu TVP "Rolnik szuka żony".

Wylicytować można więc dzień w gospodarstwie Anny i Grzegorza Bardowskich – jednej z najbardziej znanych i lubianych par, które poznały się w programie.

Jednak ci, którzy dopiero od niedawna śledzą miłosne perypetie rolników, także znajdą coś dla siebie. Wspólny obiad wystawili bowiem na aukcję również Joanna i Kamil – sympatyczni narzeczeni z ostatniej edycji programu.

Druhowie z OSP także pomagają

Ochotnicze Straże Pożarne to od lat naturalni partnerzy WOŚP. W tym roku chętne jednostki biorą udział w programie edukacyjnym “Ratujemy i Uczymy Ratować”. Niektórzy angażują się także, wystawiając przedmioty na aukcję, jak np. strażacy z OSP w Goli (woj. wielkopolskie), którzy wystawili złote serduszko WOŚP.

Przypomnijmy, że zaangażowanie strażaków to już mała tradycja. Kilka lat temu można było wylicytować wóz strażacki o imieniu Maniek od strażaków OSP z Lusowa (woj. Wielkopolskie). W tym samym roku na aukcję trafił także hełm strażacki od Waldemara Pawlaka, ozdobiony serduszkiem WOŚP i podobizną Jerzego Owsiaka. Osiągnął on wówczas cenę ponad 5000 zł.

Zebrane podczas 30. finału WOŚP pieniądze zostaną przekazane na okulistykę dziecięcą.

Zuzanna Ćwiklińska 
fot. WOŚP

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a