Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Skorzystaj

r e k l a m a

Partner serwisu

Faresin ma się czym pochwalić

Jan Józefowicz
Kategoria: Maszyny Rolnicze
Faresin ma się czym pochwalić
Maszyny Rolnicze
Data publikacji 29.06.2022r.

Obrót firmy Faresin Industries za 2021 r. w stosunku do 2020 wzrósł o 17,9%. To dane z raportu zamykającego miniony rok. Taki wynik osiągnięto dzięki innowacjom technologicznym i rozwojowi sieci dystrybucji. Wśród nowości spółki znalazła się ładowarka FS 7.32 Compact.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku za 2021 r., co potwierdza tendencję wzrostową z ostatnich lat: +17,9% w zakresie obrotów i +27,6% zysku operacyjnego (EBITDA). W porównaniu z 2020 r. wzrósł również zysk netto: +12,2% – komentuje Sante Faresin, Prezes Faresin Industries – To znamienny wynik, ponieważ osiągnęliśmy go w roku, który był jeszcze trudniejszy niż 2020. Problemy związane z przerwami w łańcuchu dostaw sprawiły, że scenariusz ekonomiczny był płynny i nieprzewidywalny.

r e k l a m a

Faresin Industries podejmuje trafne decyzje

Dobre wyniki są efektem podejmowania szybkich i trafnych decyzji przez Faresin Industries. Dzięki temu firma jest w bardzo dobrej sytuacji i może stawić czoła sytuacji gospodarczej. Istotne znaczenie ma wizja oparta na trzech filarach: inżynieria, innowacje i zrównoważony rozwój. 

r e k l a m a

Duży popyt na maszyny na rynkach światowych sprawił, że firma Faresin osiągnęła wzrost sprzedaży jednostek o +18,2% w porównaniu z 2020 r. Producent wyjaśnia, że wyniki te są rezultatem jakości produktów i rozwoju sieci sprzedaży. W tym zakresie są też dwa nowe oddziały w regionach strategicznych dla europejskiego rolnictwa: jeden w Niemczech w Dolnej Saksonii, drugi we Francji w Normandii. 

Ładowarka

Premiera ładowarki FS 7.32 Compact

W ostatnim roku finansowym firma Faresin Industries odniosła pierwsze korzyści z ważnych inwestycji przemysłowych z dwóch poprzednich lat.

Ten produkt może Ciebie zainteresować

Tygodnik Poradnik Rolniczy – dwuletnia prenumerata

Tygodnik Poradnik Rolniczy – dwuletnia prenumerata

Płacisz tylko

477,00 zł SPRAWDŹ
Międzynarodowa premiera modelu FS 7.32 Compact - czyli pierwszej ładowarki teleskopowej nowej generacji – jest dobrym przykładem sukcesu tego projektu. Istotne znaczenie miał także rozwój technologiczny i to, że Faresin przywiązuje dużą wagę do optymalizacji cyfryzacji procesów przemysłowych. Zgodnie z takim podejściem, pod koniec 2021 roku powstała Akademia Faresin. Jest skierowana nie tylko do pracowników, ale też do odbiorców sprzętu Faresin: dealerów, partnerów międzynarodowych, dostawców i klientów końcowych. 

Zdjęcie kierownictwa - od lewej do prawej: Giulia Faresin - Dyrektor Operacyjny Faresin Industries, Sante Faresin - Prezes Faresin Industries, Silvia Faresin - Wiceprezes Faresin Industries.

  • Zdjęcie kierownictwa - od lewej do prawej: Giulia Faresin - Dyrektor Operacyjny Faresin Industries, Sante Faresin - Prezes Faresin Industries, Silvia Faresin - Wiceprezes Faresin Industries.

opr. jj

 fot. materiały Faresin Industries

Widziałeś już nasze video "Zakręcone Żniwa - Konkurs filmowy TPR"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a