Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Skorzystaj

r e k l a m a

Partner serwisu

Harvest Master - szkolenia dla rolników z obsługi kombajnów zbożowych

Jan Józefowicz
Kategoria: Maszyny Rolnicze
Harvest Master - szkolenia dla rolników z obsługi kombajnów zbożowych
Maszyny Rolnicze kombajny
Data publikacji 27.06.2022r.

Nigdy dość wiedzy o nowym sprzęcie, tak można opisać szkolenia jakie organizuje New Holland dla nowych użytkowników kombajnów zbożowych i nie tylko. Spotkanie jest okazją do dyskusji z ekspertami w zakresie specyficznych warunków pracy i obsługi sprzętu.

Szkolenia Harvest Masters dla każdego nowego użytkownika

Coroczne szkolenia Harvest Masters dla nowych użytkowników maszyn żniwnych marki New Holland to już tradycja. Jak wyjaśnia firma, głównym założeniem takich spotkań jest  pokazanie rolnikom, jak najbardziej efektywnie i ekonomicznie użytkować maszyny. Szkolenia dotyczą kombajnów, pras BigBaler i sieczkarni.

r e k l a m a

Odbywają się w punktach dealerskich a także w gospodarstwach rolnych użytkowników. Są częścią pakietu przysługującego każdemu nabywcy nowej maszyny żniwnej. O tym, że cieszą się dużym zainteresowaniem świadczy ponad 4500 użytkowników, którzy wzięli w nich udział od 2013 r. 

.

r e k l a m a

By jak najlepiej wykorzystać potencjał maszyny

Podczas szkoleń operatorzy nowych maszyn mają możliwość zapoznania się z nowoczesnymi rozwiązaniami zastosowanymi w produktach marki New Holland i uzyskują wskazówki dotyczące sposobów osiągnięcia najlepszych wyników podczas prac polowych i optymalnego wykorzystaniu potencjału maszyny.

Spotkanie jest również okazją do dyskusji z ekspertami New Holland w zakresie specyficznych warunków pracy, z jakimi spotykają się podczas swojej praktyki użytkownicy. Warto skorzystać z bogatego doświadczenia specjalistów New Holland, co jest wartością dodaną szkoleń Harvest Masters. Szczegółowych informacji na temat programu Harvest Masters udzielają lokalni dystrybutorzy marki New Holland.

.

Ten produkt może Ciebie zainteresować

Tygodnik Poradnik Rolniczy – dwuletnia prenumerata

Tygodnik Poradnik Rolniczy – dwuletnia prenumerata

Płacisz tylko

477,00 zł SPRAWDŹ

opr. jj

 

 

Widziałeś już nasze video ""Nie będziemy umierać w ciszy". Rolnicy będą protestować w w całej Polsce"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a