Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Metal – Fach na targach dla rolnictwa Agrotech 2015 w Kielcach

Metal – Fach na targach dla rolnictwa Agrotech 2015 w Kielcach
Maszyny Rolnicze
Data publikacji 26.03.2015r.

Co roku, przez trzy marcowe dni Kielce zamieniają się w stolicę nowoczesnego rolnictwa. Wśród ponad 600 producentów urządzeń i produktów dedykowanych dla tej branży z kraju i zagranicy, znajdzie się również sokólska spółka Metal – Fach.

Na niemal 650- metrowym stoisku w hali wystawienniczej kieleckich targów, Metal – Fach zaprezentuje przede wszystkim nowości ze swojej oferty:

- Podczas wystawy pokażemy produkty, które trafiły do sprzedaży zaledwie w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Podczas Agrotech 2015 chcemy kontynuować  promocję nowych urządzeń, którą rozpoczęliśmy jesienią ubiegłego roku w trakcie targów w Bednarach – mówi Andrzej Kolędo, szef marketingu w Metal – Fach sp. z o.o.

Sokólski producent maszyn rolniczych pokaże m.in. cieszące się znacznym zainteresowaniem klientów przyczepy t950 i t940, a także prasę belującą z587. - Niewykluczone też, że na stoisku zobaczymy również pozostałe nasze modele pras belujących wyposażonych w specjalne osłony z tworzywa sztucznego – dodaje.

Dodatkowo odwiedzający będę mieli okazję poznać zalety i cechy większości sztandarowych produktów firmy. Mowa w szczególności o ładowaczach czołowych, owijarkach czy rozrzutnikach. Oprócz możliwości oglądania urządzeń, klienci zyskają też szansę na profesjonalne i kompetentne doradztwo techniczne w zakresie odpowiedniego wyboru maszyn i akcesoriów.

Targi Agrotech 2015 odbędą się w dniach 27 – 29 marca. Na ponad 60 tysiącach metrów powierzchni wystawienniczej znajdującej się w halach, swoją ofertę zaprezentuje ponad 600 wystawców z Polski i zagranicy. Co roku, targi odwiedza blisko 60 tysięcy osób. To największe targi rolnicze w naszym kraju odbywające się „pod dachem” a zarazem najważniejsze wydarzenie w środowisku rolniczym.

Widziałeś już nasze video "Kołodziejczak: brudne zagrywki sieci handlowych"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a