Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Skorzystaj

r e k l a m a

Partner serwisu

New Holland nawiązał partnerską współpracę z MacDom Industries - liderem produkcji hederów

Natalia Marciniak-Musiał
Kategoria: Maszyny Rolnicze
New Holland nawiązał partnerską współpracę z MacDom Industries - liderem produkcji hederów
Maszyny Rolnicze kombajny
Data publikacji 12.12.2021r.

New Holland Agriculture nawiązała partnerską współpracę z kanadyjskim producentem maszyn rolniczych MacDon Industries, który jest liderem w produkcji hederów do kombajnów. Jakie korzyści wynikną z tej współpracy?

Partnerstwo New Holland i MacDon na rzecz wspólnej marki

Firma MacDon, której siedziba znajduję się w Manitobie w Kanadzie już od 70 lat produkuje najwyższej jakości zespołów żniwnych. Dzięki współpracy obu marek, hedery do kombajnów MacDon uzupełnią szeroką ofertę kombajnów New Holland i będą sprzedawane pod wspólną marką za pośrednictwem dealerów New Holland na całym świecie, z wyjątkiem Ameryki Południowej. Sprzedaż ma się rozpocząć w roku 2023.

r e k l a m a

Jak zauważa Carlo Lambro, prezes marki New Holland Agriculture, współpraca z MacDon zapewni klientom i dealerom New Holland dostęp do najlepszych zespołów żniwnych i kombajnów. Tym bardziej, że New Holland i MacDon mają stabilną pozycję liderów w swych branżach.

Fakt połączenia wiedzy i doświadczenia obu marek to największa zaleta tej współpracy, dzięki której nastąpi wzrost wykorzystania potencjału wydajności obsługi kombajnów oraz obniżenia kosztów ich eksploatacji.

r e k l a m a

New Holland i MacDon połączyła wspólna pasja wspierania pracy wykonywanej przez rolników

Zarówno New Holland, jak i MacDon, twierdzi, że połączyła ich chęć ułatwienia pracy rolnikom i poprawienia jej wydajności.

Dodatkowo, MacDon zapewnia, że nadal będzie produkował i dystrybuował swoją linię hederów do kombajnów pod marką MacDon.

Oprac. Natalia Marciniak-Musiał
Zdjęcie: Pixabay

Ten produkt może Ciebie zainteresować

Tygodnik Poradnik Rolniczy – roczna prenumerata

Tygodnik Poradnik Rolniczy – roczna prenumerata

Płacisz tylko

279,00 zł SPRAWDŹ

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a