Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Pokazy ciągników na pasie głównym podczas Agro Show

Pokazy ciągników na pasie głównym podczas Agro Show
Maszyny Rolnicze
Data publikacji 14.08.2015r.

Podczas tegorocznego Agro Show na pasie startowym prezentowane będą ciągniki o mocy 140-160 KM. Jak zapewniają organizatorzy będzie To ”nowa forma prezentacji jakiej dotychczas na AGRO SHOW nie było!”

Od piątku do niedzieli o stałych godzinach odbywać się będzie prezentacje tych maszyn, opatrzone profesjonalnym komentarzem moderatora. Każdy ciągnik stacjonować będzie w wyznaczonym obszarze o wymiarach 10 x 10 m2. Podczas prezentacji operator będzie mógł uruchomić ciągnik oraz zaprezentować proste manewry w obrębie wyznaczonego pola. Prezentowane będą ciągniki m.in. takich marek jak: Case, Claas, Kubota, New Holland, Valtra i inne.

To nie jedyna niespodzianka przygotowana w tym roku przez organizatorów. W tym roku zmieni się również koncepcja pokazów maszyn. Oprócz tradycyjnych pokazów w ringu opryskiwaczy i ładowarek, pokaz będzie tematyczny i poświęcony tylko pługom. Pługi zaprezentowane będą ringu, każdy przejedzie i będzie opisany przez moderatora. Następnie wszystkie prezentowane pługi pojadą na indywidualne niewielkie poletka pokazowe, gdzie będzie je można obejrzeć, dotknąć i dopytać o szczegóły. Rozpoczęcie największych targów maszynowych w Polsce zaplanowano na 18 września.

Widziałeś już nasze video "Zakręcone Żniwa - Konkurs filmowy TPR"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a