Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Skorzystaj

r e k l a m a

Partner serwisu

Wiekowy Ursus C-360 odnowiony na "igłę" [FOTO]

Kategoria: Maszyny Rolnicze
Wiekowy Ursus C-360 odnowiony na "igłę" [FOTO]
Maszyny Rolnicze Technika Rolnicza
Data publikacji 12.05.2019r.

Kilkudziesięcioletni Ursus C-360 zamiast przejść na emeryturę rolniczą, właśnie przeżywa drugą młodość. Wszystko za sprawą fabrycznego remontu wykonanego w lubelskich zakładach Ursusa. Odnowiona "sześćdziesiątka" wygląda niesamowicie.

Remont fabryczny ciągnika Ursus C-360.

Odrestaurowany klasyk należy do klubu tenisowego „Kortland”. Ciągnik został wyposażony w 3-sekcyjny ładowacz czołowy z euro ramką, wspomaganie kierownicy (zasilane z koła pasowego) oraz dodatkowe oświetlenie robocze (na tylnych błotnikach oraz na dachu).

r e k l a m a

Jak podaje Ursus -  na życzenie właściciela pozostawiono kabinę typu „orzeszek”, która również przeszła kompletną odbudowę i renowację. Została wyposażona w nowe szyby i uszczelki oraz nowy dach wraz z wspomnianym już oświetleniem, które ułatwi pracę z TUR-em po zmroku. Wygląda na to, że C-360 zamiast zasłużonej emerytury, przeżyje drugą młodość. 

 

r e k l a m a

  • Oprócz widocznej łyżki do materiałów sypkich klient zażyczył sobie jeszcze wideł do palet.

Minął kwartał i "sześćdziesiątka" jak nowaPodczas uroczystego przekazania na początku kwietnia, właściciel otrzymał statuetkę FABRYCZNY REMONT URSUS z indywidualnym numerem akcji remontowej - #0001.Co prawda URSUS nie podaje, jak długo remontowano C-360kę, ale z firmowego facebooka wynika, że maszyna trafiła do zakładu w styczniu.

 

W internecie można było też zobaczyć niektóre etapy rekonstrukcji ciągnika, jak np. piaskowanie. Zachęcamy zatem do obejrzenia naszej galerii.

Ursus nie powiedział ostatniego słowa?

Jak podaje firma z lublina - "Jesteśmy gotowi na kolejne zgłoszenia do Fabrycznego Remontu URSUS, by przywracać blask i świetność poczciwych maszyn z epoki!". Może odpicują właśnie Waszego staruszka?

 
Oskar Miroszka
fot. materiały prasowe Ursus / zrzut ekranu facebook Ursus

Widziałeś już nasze video "Zakręcone Żniwa - Konkurs filmowy TPR"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a