Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Zbiorniki Swimera ze Znakiem Bezpieczeństwa KRUS

Kategoria: Maszyny Rolnicze
Zbiorniki Swimera ze Znakiem Bezpieczeństwa KRUS
Maszyny Rolnicze Wiadomości z branży
Data publikacji 06.04.2019r.

Firma Swimer z Torunia produkuje zbiorniki z polietylenu do magazynowania i wewnętrznej dystrybucji oleju napędowego, AdBlue, wody, nawozów płynnych, wszelkich płynów oraz środków chemicznych. Zbiorniki są w pełni bezpieczne i trwałe, nie odkształcają się, nie korodują, nie wchodzą w reakcję z płynami w nich przechowywanymi. Ich jakość potwierdzona została Znakiem Bezpieczeństwa KRUS.

Czym jest Znak Bezpieczeństwa KRUS?

Prezes KRUS nadaje maszynom i urządzeniom o wysokim poziomie bezpieczeństwa pracy w gospodarstwie rolnym Znak Bezpieczeństwa KRUS w formie zezwolenia uprawniającego producenta do oznaczania konkretnego wyrobu znakiem graficznym KRUS w sposób trwały i używania go w działalności marketingowej. Dostawca (producent, importer, sprzedawca) występujący o nadanie Znaku Bezpieczeństwa KRUS dobrowolnie poddaje atestacji swój wyrób, zarówno pod względem spełnienia wymogów bezpieczeństwa biernego (badania laboratoryjne), jak i czynnego (zaistnienie wypadków z udziałem danego urządzenia w przeszłości), potwierdzonego w praktyce. Produkty firmy Swimer spełniają wszystkie warunki wymagane w procesie certyfikacji Znakiem Bezpieczeństwa KRUS.

Nasze produkty wielokrotnie przechodzą drobiazgowe badania i testy wykonywane przez certyfikowane laboratoria i prestiżowe instytuty. Wszystko po to, by zapewnione zostało bezpieczeństwo korzystających ze zbiorników rolników, ich rodzin, używanych maszyn oraz środowiska naturalnego – mówi Przemysław Bochat, dyrektor ds. relacji z klientami w firmie Swimer. – Nasza firma posiada wszystkie uprawnienia do realizacji oferowanych usług i dostarczanych urządzeń. Dysponuje też własnym zapleczem projektowo-konstrukcyjnym, nowoczesnym parkiem maszynowym oraz wyspecjalizowaną kadrą pracowników.

r e k l a m a

Po raz kolejny eksperci doceniają Swimera

Nadanie zbiornikom do paliw firmy Swimer Znaku Bezpieczeństwa KRUS odbyło się w piątek 15 marca, podczas targów Agrotech w Kielcach. Oznaczenie maszyny, urządzenia czy też odzieży ochronnej przez producenta Znakiem Bezpieczeństwa KRUS, to informacja dla nabywcy, że wyrób ten spełnia ponadprzeciętne standardy bezpieczeństwa. W wielu przypadkach jest to bardzo istotny argument skłaniający do wyboru danego urządzenia lub maszyny.

Wniosek został złożony ponad rok temu. Dotyczył certyfikacji zbiorników do paliw klasy III (m.in. oleju napędowego) – tłumaczy Dariusz Szczekocki, dyrektor ds. rozwoju w firmie Swimer. – Cały proces certyfikacji był wieloetapowy i wymagał potwierdzenia wysokiej jakości i bezpieczeństwa naszych zbiorników w każdym aspekcie użytkowania.

To nie pierwszy raz, kiedy produkty firmy Swimer znajdują uznanie ekspertów branży rolniczej. W 2015 roku zbiorniki Tank ECO-Line zostały nagrodzone złotym medalem Targów Kielce za produkt bezpieczny dla środowiska dla małych i średnich gospodarstw. W 2018 roku założyciel firmy Łukasz Otremba, uzyskał tytuł Wzorowego Agro Przedsiębiorcy RP w konkursie organizowanym przez Agro Biznes Klub. W tym samym roku podczas targów Agrotech Kielce Swimer otrzymał Puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi za 10-letnie doświadczenie i wysoką jakość produkowanych dla rolnictwa wyrobów z tworzyw sztucznych.


Przemysław Staniszewski

Na zdjęciu: Przemysław Bochat z firmy Swimer odbiera z rąk prezes KRUS Aleksandry Hadzik certyfikat nadania Znaku Bezpieczeństwa KRUS 

r e k l a m a

 

Widziałeś już nasze video "Zakręcone Żniwa - Konkurs filmowy TPR"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a