Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Skorzystaj

r e k l a m a

Partner serwisu

ANWIL wyróżniony złotym medalem IFA

Marek Kalinowski
Kategoria: Uprawa
ANWIL wyróżniony złotym medalem IFA
Uprawa wiadomości z branży
Data publikacji 02.01.2021r.

Międzynarodowe Stowarzyszenie Nawozowe (International Fertilizer Association) doceniło Anwil, włocławską spółkę z Grupy ORLEN za aktywną postawę oraz odpowiedzialny wpływ, jaki wywiera na otoczenie. Złoty medal IFA ANWIL otrzymał już drugi rok z rzędu.

Złoty medal IFA dla Anwilu za odpowiedzialne podejście do środowiska

– Troska o najwyższą jakość, bezpieczeństwo procesowe i odpowiedzialne podejście do kwestii środowiskowych w procesie produkcji jest dla nas jedną z naczelnych zasad, których permanentnie przestrzegamy. Świadczą o tym podejmowane przez nas działania, a złoty medal IFA jest tego potwierdzeniem. To dla nas ważne, szczególnie w kontekście realizowanej inwestycji – budowy trzeciej linii nawozowej. Już niebawem nasze zdolności produkcyjne wzrosną o połowę, a jakość nowo oferowanych nawozów będzie zgodna z najwyższymi standardami dotyczącymi zarówno produktu końcowego, jak i poszczególnych etapów jego powstawania z poszanowaniem środowiska, w którym funkcjonujemy – powiedziała Agnieszka Żyro, prezes zarządu Anwil.

r e k l a m a

Anwil działa w europejskich i światowych stowarzyszeniach producentów nawozów

Spółka chemiczna z Grupy ORLEN dołączyła do członków International Fertilizer Association w 2018 r., do której grona należą również organizacje badawcze, naukowe i edukacyjne, koncentrujące swoje działania na kwestiach związanych z produkcją roślinną. Włocławska spółka jest także członkiem Fertilizer Europe (Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Nawozów). Dzięki przynależności do takich międzynarodowych organizacji branżowych ANWIL jest aktywnym uczestnikiem dyskusji na temat przyszłości światowego rynku nawozowego, bezpieczeństwa żywnościowego oraz działań edukacyjnych związanych z odżywianiem roślin.

r e k l a m a

Złoty medal IFA
  • Złoty medal IFA


Marek Kalinowski za informacją ANWIL S.A.
Zdjęcie: Marek Kalinowski

Widziałeś już nasze video "W nowym TPR: dlaczego Mateusz Morawiecki najlepiej zna się na rolnictwie"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a