Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

PROCAM zaprasza na Wirtualne Dni Pola

Marek Kalinowski
Kategoria: Uprawa
PROCAM zaprasza na Wirtualne Dni Pola
Uprawa wiadomości z branży
Data publikacji 14.06.2020r.

Panująca epidemia nie ograniczyła całkowicie działalności Instytutu Praktycznej Agronomii PROCAM oraz właścicieli gospodarstw w zakresie prowadzenia poletek demonstracyjnych, na których miały odbyć się coroczne Dni Pola PROCAM w 2020 roku.

W odpowiedzi na obowiązujące na dzień podejmowania decyzji o działaniach związanych z imprezami polowymi ograniczenia dotyczące zakazu zgromadzeń i imprez doradcy PROCAM zapraszają na wirtualne Dni Pola PROCAM 2020 w ramach działań agronomia.tv, które będą obejmowały między innymi relacje wideo z zaplanowanych lokalizacji Dni Pola PROCAM 2020.

Pierwsze wirtualne Dni Pola PROCAM 

r e k l a m a

Materiały wideo będą poruszać tematykę z zakresu: prezentacji odmian zbóż i rzepaku, które są kluczowym elementem budowania wysokiego plonu,  sprawdzonych i nowych rozwiązań ochrony herbicydowej i fungicydowej rzepaku i zbóż oraz technologii nawożenia roślin dających w praktyce polowej najlepsze efekty.

Organizatorzy zapraszają także do korzystania z możliwości nadsyłania w komentarzach pod wideo pytań podczas trwania jak i po programie wideo prowadzonego ze studia agronomia.tv. Wszelkie materiały będą publikowane także na kanale YouTube pod nazwą Agronomia_TV oraz na stronie internetowej www.agronomia.tv.

r e k l a m a

Jak co roku ogólnopolski cykl Dni Pola PROCAM ma na celu wprowadzenie zainteresowanych rolników w nowy sezon z zakresu agrotechniki, nasiennictwa i ochrony roślin.  Firma zaprasza do aktywnego udziału w dyskusji on-line (więcej informacji na stronie internetowej www.procam.pl oraz  www.agronomia.tv). Wideo relacje z gospodarstw, w których co roku przeprowadzano Dni Pola PROCAM są dostępne dla wszystkich bez potrzeby logowania. Pierwsze wirtualne Dni Pola już się odbyły.

W najbliższych dniach PROCAM zaprasza na pola gospodarstw w następujących lokalizacjach:  Wyszyna (08.06.2020 r.), Łężyce (12.06.2020 r.), Karolewo (18.06.2020 r.), Gołymin-Ośrodek (23.06.2020 r.) i Stanowo (26.06.2020 r.).


Marek Kalinowski
Zdjęcie Główne: Pixabay

Widziałeś już nasze video "W nowym TPR o konieczności dozbrojenia rolników"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a