Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Ruszają Konferencje Zimowe Syngenta 2023 o uprawie zbóż, rzepaku i kukurydzy

Marek Kalinowski
Kategoria: Uprawa
Ruszają Konferencje Zimowe Syngenta 2023 o uprawie zbóż, rzepaku i kukurydzy
Uprawa wiadomości z branży
Data publikacji 25.01.2023r.

Sezon 2023 Syngenta rozpocznie serią Konferencji Zimowych, podczas których zaprezentuje zarówno znane i sprawdzone rozwiązania, jak i swoje nowości i promocje. Podobnie jak w dwóch poprzednich latach, konferencje odbędą się w formule online z transmisją na stronie www.konferencjezimowe.pl oraz na kanale Syngenty w serwisie YouTube.

Dodatkowe spotkania od Syngenta dla plantatorów Ziemniak, buraków i słonecznika

Konferencje Zimowe Syngenta Online to cykl wydarzeń poświęconych uprawie zbóż, rzepaku i kukurydzy, a w tym roku firma dodatkowo zaprasza na spotkanie nt. ziemniaków, buraków i słonecznika. Na każdym wydarzeniu eksperci Syngenty omówią kwestie odpowiedniego doboru odmian i skutecznych zabiegów ochronnych. Zaprezentują też rozwiązania cyfrowe, które firma oferuje rolnikom w tym sezonie.

Spotkania odbędą się w każdy czwartek, zawsze o godzinie 11:00:

  • 26 stycznia: Rzepak – susza, upał, zmiany – co na to rzepak?
  • 2 lutego: Kukurydza – uprawa na każdą pogodę!
  • 9 lutego: Zboża – zasiej i pryśnij z Syngentą!
  • 16 lutego: Ziemniaki/Buraki/Słonecznik – dlaczego warto na nie postawić?

r e k l a m a

Rolniku, wygraj bon na produkty Syngenta

Oprócz dużej dawki wiedzy na spotkaniach nie zabraknie atrakcji. Na wszystkich wydarzeniach odbędzie się loteria, podczas której każdy zarejestrowany uczestnik będzie mógł wygrać bon na produkty Syngenty. W puli nagród na każde spotkanie znajdą się: jeden bon o wartości 5000 zł i dwa bony o wartości 1000 zł. Aby wziąć udział w losowaniu, należy wcześniej dokonać rejestracji na stronie www.konferencjezimowe.pl, a w dniu wydarzenia zgłosić się do udziału w loterii. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na zakończenie każdej konferencji.

Podczas spotkań Syngenta zaprasza do zadawania pytań na temat odmian lub ochrony zbóż, rzepaku czy kukurydzy. Na wybrane pytania prowadzący odpowiedzą podczas samego wydarzenia, a na pozostałe na stronie konferencji w ciągu kilku dni od zakończenia transmisji.

Marek Kalinowski za informacją Syngenta
fot. archiwum TPR

Artykuł ukazał się w Tygodniku Poradniku Rolniczym 5/2023 na str. 36. Jeśli chcesz czytać więcej podobnych artykułów, już dziś wykup dostęp do wszystkich treści na TPR: Zamów prenumeratę.

Widziałeś już nasze video "Rolnikowi za sprzedaż krowy po wycieleniu grożą 3 lata więzienia. Co jeszcze w nowym TPR?"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a