Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Jak mieszkańcy wsi poradzili sobie w okresie pandemii? [ANKIETA]

Zuzanna Ćwiklińska
Kategoria: Wieś i Rodzina
Jak mieszkańcy wsi poradzili sobie w okresie pandemii? [ANKIETA]
Wieś i Rodzina
Data publikacji 07.05.2022r.

Instytut Rozwoju Wsi i Rolnictwa Polskiej Akademii Nauk już po raz piąty przygotował ankietę dla mieszkańców wsi, dotyczącą wpływu koronawirusa na ich życie. Zachęcamy do wypełnienia ankiety i zapoznania się z wynikami wcześniejszych badań.

IRWiR zbiera informacje do badania

To już piąty raz, gdy IRWiR PAN prosi mieszkańców wsi o udzielenie odpowiedzi w ankiecie, dotyczącej ich sytuacji życiowej w trakcie trwania pandemii COVID-19. Badanie zostało przygotowane przez IRWiR przy współpracy z Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu. Jego celem jest uzyskanie informacji na temat tego, jak pandemia wpłynęła na życie rodzinne, zawodowe i społeczne Polaków i tych zagadnień dotyczą zawarte w niej pytania. 

Autorami badania są dr hab. Sławomir Kalinowski, profesor IRWiR PAN oraz dr hab. Aleksandra Łuczak, profesor UPP.

r e k l a m a

Ankieta jako cenne źródło wiedzy

Dane uzyskane w ankietach wykorzystywane są przez IRWiR do przygotowywania raportów. Analizy dotyczą tego, jak zmieniło się życie Polaków podczas trwania pandemii COVID-19. Ze zgromadzonych w kwietniu, czerwcu i wrześniu 2020 informacji stworzono raport, dostępny dla wszystkich na stronie IRWiR

Naukowcy proszą o wypełnienie ankiety, liczącej kilka pytań. Udzielenie odpowiedzi zajmie około 4-6 minut. Ankietyzacja potrwa jeszcze tylko niecały tydzień, do 12 maja. 

Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w badaniu i podzielenia się zmianami, jakich doświadczyliście Państwo w swoim życiu w czasie pandemii. 

Ankieta dostępna jest pod tym linkiem. 

Zuzanna Ćwiklińska
fot. Pixabay

Widziałeś już nasze video "Czy wieś może być lepszym miejsca do życia niż miasto? Wywiad z Magdaleną Michalak"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a