Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Szczep się razem z nami! Weź udział w konkursie i wygraj nagrody o wartości 5 tys. zł

. .
Kategoria: Wieś i Rodzina
Szczep się razem z nami!  Weź udział w konkursie i wygraj nagrody o wartości 5 tys. zł
Wieś i Rodzina Zdrowie
Data publikacji 14.08.2021r.

„Tygodnik Poradnik Rolniczy” przyłącza się do apelu Polskiej Akademii Nauk do kół gospodyń i organizacji działających na wsiach, by wsparły promowanie szczepień przeciw COVID-19 na wsi.

„Szczep się razem z nami!”

Ogłaszamy konkurs dla kół gospodyń, ochotniczych straży pożarnych i innych organizacji pod hasłem „Szczep się razem z nami!”. Chcemy, byście stali się ambasadorkami i ambasadorami szczepień chroniących przed koronawirusem w waszych miejscowościach.

r e k l a m a

Wy, którzy już się zaszczepiliście albo też czekacie na wyznaczony termin, możecie przekonać innych wokół was, że warto to zrobić. Że warto uratować życie, by cieszyć się nim w waszych rodzinach i społecznościach.

r e k l a m a

Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

Wiemy, że nie brakuje wam wyobraźni, że kręcicie krótkie filmy o waszej działalności, o miejscach, w których mieszkacie, i o sprawach, które was zajmują. Wystawiacie sztuki, organizujecie kabarety i widowiska obrzędowe. Wiemy, że obiektyw i scena nie są wam obce. Dlatego nakręćcie dowolnym urządzeniem krótki, nie dłuższy niż minutowy, film w formie spotu reklamowego zachęcający do szczepień. Przekonajcie w nim w dowolny sposób innych, że szczepienie to jedyna droga, by wygrać w starciu z koronawirusem.

Przyślijcie film do nas poprzez formularz, który znajdziecie pod adresem www.tygodnik-rolniczy.pl/kgw-promuja/.

Jakie nagrody czekają zwycięzców konkursu?

Warto, bo czekają na was cenne nagrody! Zwycięska drużyna zostanie nagrodzona ciśnieniowym ekspresem do kawy. Macie więc szansę raczyć się kawą w prawdziwym włoskim stylu podczas waszych spotkań. Przewidujemy też trzy równorzędne wyróżnienia – vouchery na badania laboratoryjne o wartości 1000 zł każdy. Ich fundatorem jest firma ALAB Laboratoria. Członkinie i członkowie wyróżnionych grup będą mogli zrealizować je w dowolny sposób. Dawno nie badaliście stężenia glukozy? Czujecie, że warto byłoby przyjrzeć się cholesterolowi?

Będziecie to mogli zrobić – wystarczy wziąć udział w konkursie.

Mamy dla Was coś jeszcze. ALAB Laboratoria wszystkim, którzy staną do konkursu, oferuje 20% zniżki na wszystkie swoje badania!

Na filmy czekamy do końca sierpnia. Wyniki konkursu ogłosimy w numerze 39/2021 „Tygodnika”.

Karolina Kasperek
Zdjęcie: Pixabay

Widziałeś już nasze video "Rolnikom będzie trudniej uzyskać dotacje na maszyny! Dlaczego? Odpowiedź w nowym TPR"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a