Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Ugotuj danie z nabiału i wygraj jeden z 10 robotów kuchennych!

Karolina Kasperek
Kategoria: Wieś i Rodzina
Ugotuj danie z nabiału i wygraj jeden z 10 robotów kuchennych!
Wieś i Rodzina konkurs
Data publikacji 07.12.2020r.

Tygodni Poradnik Rolniczy zorganizował dla wszystkich członkiń i członków kół gospodyń wiejskich konkurs na potrawę z dodatkiem dowolnego nabiału – mleka, masła, śmietany, kefiru, jogurtu czy wszelkiego gatunku serów. Do wygrania jest aż 30 nagród, w tym 10 robotów kuchennych.

Liczą się oryginalne przepisy na dania z nabiałem w roli głównej

Chodzi nam o to, by do konkurencji stanęły receptury jak najbardziej oryginalne, nietypowe. Takie z zaskakującymi składnikami albo z oryginalnymi dodatkami czy przyprawami. Zasugerowaliśmy, byście przepisów szukali także w mniej oczywistych miejscach.

Inspirację zaczerpnąć można z bogactwa kulinarnego innych kultur i narodów, na stronach czy blogach w innych językach, ale też ze starych książek kucharskich. Na wagę złota będą również przepisy, których skarbnicą jest wasza rodzinna pamięć. Może to, jak gotowała prababka, dziś okaże się kulinarnym odkryciem?

 

r e k l a m a

30 nagród w konkursie Mleczne cuda w przepisach KGW

Na zwycięzców czeka 10 nowoczesnych robotów kuchennych, a na dwudziestu wyróżnionych – nagrody o wartości do 100 zł i ciekawe publikacje.

Na wasze oryginalne przepisy czekamy do 6 stycznia 2021 roku. Zatem ruszajcie do kuchni i puszczajcie wodze kulinarnej fantazji!

Wynajdujcie przepisy, gotujcie, pieczcie, zróbcie potrawie zdjęcie i przyślijcie, wypełniając formularz na stronie www.tygodnik-rolniczy.pl/mleczne-cuda.

Weź udział w konkursie mleczne cuda w przepisach KGWKarolina Kasperek
Fot. Pixabay

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a