Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Skorzystaj

r e k l a m a

Partner serwisu

Zlot strażackich pojazdów

Zlot strażackich pojazdów
Wieś i Rodzina
Data publikacji 08.09.2016r.

Przez wójta zostali nazwani ambasadorami gminy. Impreza była organizowana po raz pierwszy, jednak swoim rozmachem zachwyciła nie tylko strażaków, ale i wielu mieszkańców Pomorza. Na początku lipca za sprawą OSP Pawłowo odbył się w Chojnicach I Ogólnopolski Zlot Samochodów Strażackich, sprzętu pożarniczego i wszystkiego, co związane z pożarnictwem.

Pomysłodawcą imprezy jest Janusz Bieliński, naczelnik OSP Pawłowo. Jak przyznaje zainspirował się Chojnickim Zlotem Pojazdów Zabytkowych, który organizuje Automobilklub Chojnicki.
– Sami wzięliśmy udział w jednej z edycji. Na wyposażeniu naszego OSP znajduje się pojazd marki Bremach PGR 354. Jest to lekki wóz, który dysponuje wodą do gaszenia. Wyposażony jest też w dodatkową przyczepę, na której znajduje się 1 km węża od razu spiętego, dzięki czemu można go natychmiast użyć.

Cały artykuł przeczytacie Państwo w  numerze 37/2016 "Tygodnika Poradnika Rolniczego".
Jeżeli jeszcze nie masz prenumeraty "Tygodnika Poradnika Rolniczego", możesz ją zamówić korzystając z zakładki Prenumerata, zadzwonić pod numer (61) 886 06 30 lub skorzystać z e-wydania.

r e k l a m a

 

Widziałeś już nasze video "Chemirol zdradził patenty na wysokie plony"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a