Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Rolnicy z "Fejsa" skuteczniejsi od policji. Pomogli odzyskać skradziony ciągnik

Michał Czubak
Kategoria: Wiadomości
Rolnicy z "Fejsa" skuteczniejsi od policji. Pomogli odzyskać skradziony ciągnik
Wiadomości Policja
Data publikacji 11.03.2023r.

Od 1 marca rolnik z Podkarpacia poszukiwał ciągnika rolniczego, który został mu skradziony z terenu prywatnej posesji. O sprawie powiadomił policję, jednak to nie za sprawą służb, ale dzięki mocy Facebooka udało się ciągnik odnaleźć.

Krosno. Kradzież ciągnika rolniczego

Jak podaje serwis krosno112.pl 1 marca do miejscowej komendy policji zgłosił się rolnik, który poinformował, że z terenu gospodarstwa skradziony został ciągnik rolniczy. Policjanci przyjęli zawiadomienie i zaczęli poszukiwania traktora.

Niezależnie od policji pokrzywdzony rolnik postanowił sprawę kradzieży nagłośnić w mediach społecznościowych. Informację o kradzieży ciągnika zamieścił na Facebooku.

r e k l a m a

Facebook był szybszy od policji

To był strzał w dziesiątkę! Po raz kolejny okazało się, że siła mediów społecznościowych może zdziałać więcej niż policja. Raptem po tygodniu do właściciela utraconego ciągnika odezwała się przypadkowa osoba, która poinformował, że podobny ciągnik widziała w polu we wsi Bóbrka (woj. podkarpackie).

Rolnik udał się pod wskazane miejsce i potwierdził, że jest to jego maszyna, którą przed tygodniem mu skradziono. O tym fakcie powiadomił policję.

Służby zabezpieczyły ciągnik i prowadzą postępowanie mające na celu złapanie złodzieja traktora.

Michał Czubak
Fot. ilustrujące

Widziałeś już nasze video "W nowym TPR: jak utrzymać rentowność produkcji mleka w czasie kryzysu?"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a