Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Skorzystaj

r e k l a m a

Partner serwisu

Agro Show 2020 – największe targi rolnicze odwołane!

Paweł Mikos
Kategoria: Wiadomości
Agro Show 2020 – największe targi rolnicze odwołane!
Wiadomości Targi
Data publikacji 03.07.2020r.

Organizator targów rolniczych Agro Show w Bednarach właśnie poinformował, że w tym roku wystawa maszyn rolniczych się nie odbędzie. PIGMiUR odwołał Agro Show 2020 ze względy na epidemię koronawirusa.

PIGMiUR odwołuje Agro Show 2020

– Zarząd Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych podjął decyzję o odwołaniu wystawy AGRO SHOW 2020, która miała odbyć się w terminie 17-20 września br. w Bednarach, gm. Pobiedziska. Decyzja ta została podjęta ze względu na dbałość o zdrowie Wystawców i Zwiedzających w dobie pandemii COVID-19 – poinformowano na stronach organizatora. 

r e k l a m a

 

Agro Show – największe targi rolnicze w Polsce

r e k l a m a

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza Agro Show jest organizowane od 1999 roku. Wystawa trwa 4 dni i każdego roku odwiedza ją niemal 140 tys. rolników i osób zainteresowanych rolnictwem.

Na Agro Show obecnych jest około 800 wystawców z Polski i innych krajów. Podczas targów rolnicy mogą poznać ofertę producentów i dystrybutorów:

  • maszyn rolniczych,
  • nawozów,
  • materiału siewnego,
  • środków ochrony roślin.

Są tu obecne także firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem, w tym również agencje i instytucje rolnicze.

Tęsknimy za Czytelnikami Tygodnika Poradnika Rolniczego

Od lat Agro Show było również dla nas, ekipy „Tygodnika Poradnika Rolniczego”, świetne miejsce do spotkania i porozmawiania z naszymi Czytelnikami. To właśnie dla Was wymyślaliśmy różne zabawy i konkursy i ogromną przyjemnością była możliwość poczęstowania Was naszą grochówką.

Liczymy, że za rok taka możliwość znowu się pojawi, a w oczekiwaniu na ten czas zachęcamy do kontaktu z redakcją TPR poprzez:

  • naszą aplikację TPR News, w której możecie czytać wybrane artykuły i wysyłać do nas swoje zdjęcia – pobierz apkę za darmo,
  • nasz fanpage Na Facebooka, gdzie często znajdziecie ciekawe konkursy – Tygodnik Poradnik Rolniczy na Facebooku,
  • tradycyjny telefon – 61 869 06 00czy email redakcja@tygodnik-rolniczy.pl.

Od lat na Agro Show było również Tygodnik Poradnik Rolniczy 

Paweł Mikos

Fot. Paweł Mikos

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a