Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Brawo! Policja odzyskała skradziony ciągnik rolniczy

Brawo! Policja odzyskała skradziony ciągnik rolniczy
Wiadomości Policja
Data publikacji 28.06.2021r.

Wielkie brawa i podziękowania za sprawną i szybką akcję nalezą się policjantom z Lubania, którzy na gorącym uczynku udaremnili kradzież ciągnika rolniczego. Pojazd trafił już w ręce właściciela, a złodzieje wkrótce trafią pod sąd.

Lubań. Policjanci udaremnili kradzież ciągnika rolniczego

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu po otrzymanym zgłoszeniu, na gorącym uczynku zatrzymali dwóch sprawców kradzieży ciągnika rolniczego z posesji na terenie gminy Lubań (woj. dolnośląskie).

Do zdarzenia doszło 22 czerwca.

Tego dnia policja w Lubaniu otrzymała zgłoszenie o kradzieży ciągnika rolniczego.

r e k l a m a

Złodzieje nie odjechali daleko

Szybka i sprawna akcja nie pozwoliła złodziejom na wywiezienie skradzionego pojazdu. Policjanci z ruchu drogowego miejscowej komendy namierzyli skradziony pojazd, którzy przewożony był na lawecie ciągniętej przez kolejny traktor.

Mężczyźni w wieku 35 oraz 42 lat, którzy znajdowali się w ciągniku przewożącym skradziony traktor zostali zatrzymani. Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu, a odzyskany pojazd został zabezpieczony.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego usłyszeli zarzut kradzieży. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem, za co grozić może im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Michał Czubak
Fot. KPP Lubań

Widziałeś już nasze video "W nowym TPR: jak utrzymać rentowność produkcji mleka w czasie kryzysu?"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a