Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Ciężarówką wyprzedzał ciągnik rolniczy. Wylądował na polu kukurydzy

Michał Czubak
Kategoria: Wiadomości
Ciężarówką wyprzedzał ciągnik rolniczy. Wylądował na polu kukurydzy
Wiadomości Wypadki
Data publikacji 20.06.2022r.

Wyprzedzanie ciągnika rolniczego zakończyło się wpadnięciem ciężarówki do rowu. Na szczęście dla uczestników była to tylko kolizja, która nie zakończyła się żadnymi poważnymi konsekwencjami.

Ostrołęka. W Tatarach ciężarówka wpadła do rowu po nieudanym wyprzedzaniu ciągnika rolniczego

Do zdarzenia drogowego doszło 17 czerwca w Tatarach (woj. mazowieckie). Tam na jednej z dróg ciężarówka marki Volvo wypadła z drogi, wpadła do rowu i przewróciła się na lewy bok. 22-letni kierowca nie doznał większych obrażeń ciała. Jak ustalono, do wypadnięcia z drogi przyczynił się nieudany manewr wyprzedzania ciągnika rolniczego.

Oba pojazdy poruszały się w tym samym kierunku. 22-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego podjął manewr wyprzedzania ciągnika rolniczego z podpiętą zbrabiarką. W wyniku tego stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pobocze. Ostatecznie volvo przewróciło się na lewy bok. Na szczęście jego kierowcy nic się nie stało.

r e k l a m a

Wyprzedzał ciągnik z przyczepą. Zginął w męczarniach w płonącym aucie

15 kwietnia rano na DK63 w Stasinowie (woj. lubelskie) doszło do koszmarnego wypadku z udziałem ciągnika rolniczego z przyczepą. Nieudane wyprzedzanie traktora zakończyło się śmiercią 63-letniego kierującego autem osobowym.

Na miejscu okazało się, że czołowe zderzenie Seicento ze Scanią to efekt nieudanego wyprzedzania ciągnika rolniczego przez osobowe auto. Seicento na prostym odcinku drogi podjęło manewr wyprzedzania ciągnika rolniczego z przyczepą. Z przeciwnego kierunku jednak jechał ciężarowy pojazd.

Michał Czubak
Fot. KMP Ostrołęka

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a