Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Skorzystaj

r e k l a m a

Partner serwisu

Polska - Szwecja. Kto wygra mecz? Traf w wynik i wygraj oficjalną piłkę EURO 2020

Polska - Szwecja. Kto wygra mecz? Traf w wynik i wygraj oficjalną piłkę EURO 2020
Wiadomości Konkurs
Data publikacji 20.06.2021r.

Polska reprezentacja piłki nożnej ciągle w grze na turnieju EURO 2020, a więc toczy się również gra o oficjalną piłkę turnieju z podpisami redaktorów naczelnych Tygodnika Poradnika Rolniczego. Tym razem trzeba trafić w wyniki meczu Polska - Szwecja.

Traf w wynik i wygraj piłkę EURO 2020

Konkursowa zabawa cały czas trwa. Chcesz wygrać oficjalną piłkę turnieju EURO 2020 okraszoną podpisami redaktorów naczelnych Tygodnika Poradnika Rolniczego? Nic trudniejszego. Wystarczy wziąć udział w naszej zabawie i poprawnie wytypować wynik meczy Polska - Szwecja, który odbędzie się w najbliższą środę 23 czerwca o godzinie 17.30.

r e k l a m a

Do kiedy czas na zgłoszenia?

Na zgłoszenia czytelników czekamy do 23 czerwca do godziny 17.30. Wygrana trafi do osoby, która jako pierwsza wytypuje prawidłowy wynik spotkania.

r e k l a m a


REGULAMIN KONKURSU

Administratorem Twoich danych osobowych jest Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o. w Poznaniu przy ul. Metalowej 5 (dalej my/PWR). Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu realizacji  konkursu. Jeśli zdecydowałeś się pozostawać z nami w kontakcie również w celu realizacji przekazu marketingowego i w celu poznania opinii na temat dostarczanych przez PWR usług i treści w ramach badań rynkowych, a także zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. Nasz przekaz dostosujemy do Twoich potrzeb w oparciu o przekazane nam teraz i/lub w przyszłości informacje na temat Twojej działalności. Zgodnie z celami przetwarzania Twoich danych osobowych masz prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia zakresu przetwarzania, wyrażenia sprzeciwu, przenoszenia, wycofania  w dowolnym momencie każdej z wyrażonych zgód bez wpływu na zgodność przetwarzania przed jej wycofaniem, prawo żądania usunięcia danych. Masz też prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych siedzibą w Warszawie (00-193) przy ul. Stawki 2. Jeśli masz pytania kontaktuj się z nami (PWR) na adres email: daneosobowe@pwr.agro.pl lub z Inspektorem Ochrony Danych na adres e-mail: iod@pwr.agro.pl więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj: https://rodo.pwr.agro.pl/bralem-udzial-w-konkursie-lub-podobnym-wydarzeniu-tego-rodzaju

Michał Czubak
Fot. UEFA EURO 2020/Twitter

Ten produkt może Ciebie zainteresować

Naklejka - Nie trąb na rolnika! Tygodnik Poradnik Rolniczy

Naklejka - Nie trąb na rolnika! Tygodnik Poradnik Rolniczy

Płacisz tylko

15,00 zł

Cena regularna 20,00 zł

SPRAWDŹ

Widziałeś już nasze video ""Rolnicy odsuną PiS od władzy". Protest AgroUnii w Środzie Wlkp."?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a