StoryEditorKonkurs

Polska - Szwecja. Kto wygra mecz? Traf w wynik i wygraj oficjalną piłkę EURO 2020

20.06.2021., 08:06h
Polska reprezentacja piłki nożnej ciągle w grze na turnieju EURO 2020, a więc toczy się również gra o oficjalną piłkę turnieju z podpisami redaktorów naczelnych Tygodnika Poradnika Rolniczego. Tym razem trzeba trafić w wyniki meczu Polska - Szwecja.

Traf w wynik i wygraj piłkę EURO 2020

Konkursowa zabawa cały czas trwa. Chcesz wygrać oficjalną piłkę turnieju EURO 2020 okraszoną podpisami redaktorów naczelnych Tygodnika Poradnika Rolniczego? Nic trudniejszego. Wystarczy wziąć udział w naszej zabawie i poprawnie wytypować wynik meczy Polska - Szwecja, który odbędzie się w najbliższą środę 23 czerwca o godzinie 17.30.

Do kiedy czas na zgłoszenia?

Na zgłoszenia czytelników czekamy do 23 czerwca do godziny 17.30. Wygrana trafi do osoby, która jako pierwsza wytypuje prawidłowy wynik spotkania.


REGULAMIN KONKURSU

Administratorem Twoich danych osobowych jest Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o. w Poznaniu przy ul. Metalowej 5 (dalej my/PWR). Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu realizacji  konkursu. Jeśli zdecydowałeś się pozostawać z nami w kontakcie również w celu realizacji przekazu marketingowego i w celu poznania opinii na temat dostarczanych przez PWR usług i treści w ramach badań rynkowych, a także zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. Nasz przekaz dostosujemy do Twoich potrzeb w oparciu o przekazane nam teraz i/lub w przyszłości informacje na temat Twojej działalności. Zgodnie z celami przetwarzania Twoich danych osobowych masz prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia zakresu przetwarzania, wyrażenia sprzeciwu, przenoszenia, wycofania  w dowolnym momencie każdej z wyrażonych zgód bez wpływu na zgodność przetwarzania przed jej wycofaniem, prawo żądania usunięcia danych. Masz też prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych siedzibą w Warszawie (00-193) przy ul. Stawki 2. Jeśli masz pytania kontaktuj się z nami (PWR) na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub z Inspektorem Ochrony Danych na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj: https://rodo.pwr.agro.pl/bralem-udzial-w-konkursie-lub-podobnym-wydarzeniu-tego-rodzaju

Michał Czubak
Fot. UEFA EURO 2020/Twitter

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
28. listopad 2023 13:10