Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Skorzystaj

r e k l a m a

Partner serwisu

Tragedia pod Wrześnią. Młody rolnik zginął wciągnięty w maszynę rolniczą

Michał Czubak
Kategoria: Wiadomości
Tragedia pod Wrześnią. Młody rolnik zginął wciągnięty w maszynę rolniczą
Wiadomości Wypadki
Data publikacji 03.11.2021r.

W Obłaczkowie pod Wrześnią podczas prac w gospodarstwie śmierć na miejscu poniósł 27-letni mężczyzna. Młody rolnik został wciągnięty przez maszynę rolniczą. Jak dokładnie doszło do tragedii?

Września. W Obłaczkowie maszyna rolnicza wciągnęła 27-letniego rolnika

W poniedziałek 1 listopada 2021 roku około godz. 17.40 w Obłaczkowie pod Wrześnią (woj. wielkopolskie) na terenie jednego z gospodarstw doszło do tragicznego wypadku 27-latek. Młody rolnik został  wciągnięty przez maszynę do przewozu paszy.

r e k l a m a

Na miejsce natychmiast udali się strażacy z JRG Września oraz OSP Kaczanowo. Po dojeździe pierwszych zastępów na miejsce zdarzenia stwierdzono, że wewnątrz maszyny rolniczej znajduje się uwięziony 27-latek. Mężczyzna nie dawał znaku życia.

Z uwagi na obrażenia ciała poszkodowanego rolnika służby medyczne odstąpiły od czynności ratowniczych. Lekarz potwierdził zgon młodego rolnika.

r e k l a m a

Prokuratura wszczęła śledztwo

W związku ze śmiercią młodego rolnika postępowanie wszczęła Prokuratura Rejonowa we Wrześni. Ciało 27-latka zabezpieczono do badań sekcyjnych. Postępowanie prowadzone jest w sprawie, a nie przeciwko. Prowadzone jest w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci.

Tragiczna śmierć rolników podczas prac w polu

To już kolejne tragiczny wypadek młodego gospodarza w ostatnich dniach. We wsi Wójcza (woj. świętokrzyskie) 26-latek został wciągnięty przez wałek łączący ciągnik rolniczy z kombajnem do zbioru ziemniaków. Niestety młody rolnik w wypadku stracił życie.

Ten produkt może Ciebie zainteresować

Czapka z daszkiem - Tygodnik Poradnik Rolniczy

Czapka z daszkiem - Tygodnik Poradnik Rolniczy

Płacisz tylko

27,00 zł

Cena regularna 35,00 zł

SPRAWDŹ

W tym samym województwie kilka dni wcześniej śmierć podczas prac polowych poniósł 60-letni rolnik. Ciało mężczyzny znaleziono obok traktora we wsi Wielgus.Został znaleziony przez przypadkową osobę w niedzielny poranek. Więcej na ten temat w artykule:

Makabryczna śmierć młodego rolnika podczas wykopków.

Micha Czubak
Fot. ilustrujące / archiwum policji

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a